تیتر امروز

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...
وزیری که در جریان نیست!
اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد

وزیری که در جریان نیست!

اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد، اما واکنش وزیر میراث فرهنگی به این طرح یک کلام بود:"در جریان نیستم و اطلاع ندارم".

ماموریت پورتو به طارمی؛ به اتلتیکو گل بزن

مهدی طارمی اگر چه در بازی‌های اخیر پورتو موفق به گلزنی برای این تیم نشده، اما هم چنان یکی از گزینه‌های اصلی کونسیسائو برای بازی درخط حمله پورتو است.

کد خبر: ۱۱۵۷۳۱
۱۴:۱۴ - ۱۴ آذر ۱۴۰۰

طارمی پورتو

دیدارنیوز - سرمربی پورتو البته یکی دو هفته پیش از مهدی طارمی انتقادی در یکی از کنفرانس‌های خبری داشت که این انتقاد به عدم گلزنی مهدی طارمی بر نمی‌گشت و به خاطر درک بهتر مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از موقعیت‌ها بود. کونسیسائو گفته بود مهدی طارمی گاهی باید پاس بدهد که اقدام به ضربه زنی می‌کند و در صحنه‌هایی که باید اقدام به زدن ضربه بکند پاس می‌دهد و...، اما عدم گلزنی در بازی‌های اخیر بهانه‌ای نشده است که کونسیسائو مهدی طارمی را به روی نیمکت تبعید کند و این بدین معنی است که از عملکرد مهاجم ایرانی تیمش رضایت دارد.

ATV یکی از رسانه‌های پرتغالی در آستانه دیدار پورتو با آتلتیکو مادرید در هفته پایانی لیگ قهرمانان اروپا در گزارشی کوتاه نوشت: «پورتو به دنبال صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپاست و وظیفه این برد را به مهاجم خود یعنی مهدی طارمی محول کرده است.»

مهدی طارمی پیشتر در لیگ قهرمانان اروپا زننده گل‌های سرنوشت سازی برای پورتو بوده است و گل او به تیم چلسی در لیگ قهرمانان فصل گذشته نامزد دریافت جایزه پوشکاش شده است.

در آستانه این بازی هم چنین اینستاگرام پورتو با انتشار تصویری از مهدی طارمی نوشت: زدن ۹ گل برای پورتو و خلق ۶ موقعیت گل و این یعنی مهدی طارمی در ۱۵ گل از گل‌های پورتو در فصل جاری تاثیر گذار بوده؛ به واقع در پورتو همه دست به دست هم داده اند تا از نظر روحی و روانی به مهدی کمک کنند تا بار دیگر پایش به گل باز شود. البته مهدی طارمی در بازی گذشته در برابر پورتیموننزه با خلق یک موقعیت گل در پیروزی ۳ -۰ تیمش نقش داشت و هم اکنون در جدول ایجاد موقعیت گل در لیگ برتر پرتغال نفر اول است.

اینطور می‌شود گفت در روز‌های اخیر هیچ یک از دست اندرکاران پورتو در مورد گل نزدن مهدی طارمی در بازی‌های اخیر صحبت نکرده اند، اما در عوض تا دلتان بخواهد به او روحیه داده اند تا او در بازی با آتلتیکو با گلی که می‌زند موجب صعود پورتو به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا شود.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: مهدی طارمی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی