تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

قانون جدید فوتبال امارات آینده قائدی و نوراللهی را به خطر انداخت

فدراسیون فوتبال امارات با تغییر قانون جذب بازیکن خارجی در لیگ این کشور آینده دو بازیکن ملی پوش ایرانی شباب الاهلی را به خطر انداخت.

کد خبر: ۱۱۵۵۳۵
۱۶:۱۸ - ۱۰ آذر ۱۴۰۰

قانون جدید فوتبال امارات آینده قائدی و نوراللهی را به خطر انداخت

دیدارنیوز ـ کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته به صورت رسمی اعلام کرد دیگر سهمیه ۳+۱ خارجی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا به خط پایان رسیده و باشگاه‌های فوتبال می‌توانند از سال ۲۰۲۳ با یکی از فرمول‌های پیشنهادی AFC وارد این رقابت‌ها شوند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا ۳ پیشنهاد برای افزایش لژیونر‌های باشگاه‌ها در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ ارائه داد که به شرح زیر است: ۴+۲ (۴ خارجی و ۲ آسیایی) یا ۵+۲ (۵ خارجی و ۲ آسیایی) یا ۵+۱ (۵ خارجی و یک آسیایی).

با این قانون جدید AFC، فدراسیون فوتبال امارات نیز دست به تغییراتی در حضور خارجی‌ها در لیگ فوتبال کشورش زد. اماراتی‌ها تصمیم گرفتند در ۴ سهمیه بازیکن خارجی هر باشگاه در لیگ امارات محدویت حضور یک بازیکن آسیایی را بردارند و باشگاه‌ها بتوانند هر ۴ بازیکن خود را خارج از آسیا به خدمت بگیرد.

سایت «منبر الکرة الاماراتیه» در این زمینه، نوشت: با تغییر قانون حضور خارجی‌ها در لیگ امارات دیگر باشگاه‌های اماراتی به حضور بازیکنان آسیایی در ترکیب تیمشان اهمیتی نمی‌دهند و مجبور نیستند در لیگ قهرمانان آسیا با ۳ بازیکن خارجی باشند.

به گزارش فارس، مهدی قائدی و احمد نوراللهی دو بازیکن ملی پوش کشورمان در این فصل برای شباب الاهلی دبی بازی می‌کنند. این قانون جدید باشگاه‌های اماراتی را ترغیب می‌کند که دیگر بازیکن آسیایی به خدمت نگیرند و به دنبال بازیکنان خارجی سطح بالای اروپایی و منطقه آمریکای جنوبی باشند. این قانون آینده دو بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس در لیگ امارات را تهدید می‌کند.

منبع: فارس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر