تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

نیسان‌های آینده شبیه معجزه‌اند!

خودروسازی ژاپنی نیسان طی یک اطلاعیه رسمی، برنامه خود برای توسعه خودرو‌های برقی طی یک دهه آینده را اعلام کرد که بر اساس آن خودرو‌هایی آینده نگر و پاک، جایگزین نسل کنونی خودرو‌های این شرکت می‌شوند.

کد خبر: ۱۱۵۴۴۳
۱۵:۵۳ - ۰۹ آذر ۱۴۰۰

نیسان‌های آینده شبیه معجزه‌اند!

 

دیدارنیوز: شرکت ژاپنی نیسان، در اطلاعیه‌ای که جزئیات رویداد Nissan Ambition 2030 این شرکت را شرح می‌دهد، برنامه‌هایی را برای راه اندازی ۲۳ مدل خودرو برقی که تا پایان این دهه عرضه خواهند شد، فاش کرد. ۱۵ مورد از این خودرو‌ها به طور کلی از موتور احتراقی استفاده نخواهند کرد و حداقل یکی از آن‌ها تا سال مالی ۲۰۲۸ دارای باتری‌های حالت جامد خواهد بود.

 علاوه بر اعلام رسمی این برنامه، نیسان در جریان همین مراسم، از چهار مدل خودروی مفهومی برقی رونمایی کرد که شامل کراس اوور Chill-Out، وانت Surf-Out، هاچ‌بک Hang-Out و کوپه جذاب Max-Out می‌شود. این چهار خودرو در واقع نشان دهنده آینده خودرو‌های نیسان می‌باشد و می‌تواند تصور ما را از مدل‌های آینده این خودروسازی شکل دهد. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به این چهار خودروی برقی مفهومی نیسان و تصاویر منتشر شده از آنها.

کراس اوور مفهومی نیسان Chill-Out

برای شروع با کراس اوور مفهومی Chill-Out شروع می‌کنیم که که احتمالاً از نظر اندازه کوچکتر از نیسان آریا است. از نظر ظاهری نیز می‌توانیم آن را با پیش‌نمایش اولیه نسل بعدی نیسان Leaf مقایسه کنیم، که قبلاً تأیید شده است که از سبک بدنه هاچ‌بک خود به یک کراس اوور فاصله گرفته است. این کانسپت بر روی پلت فرم CMF-EV قرار دارد و با سیستم e-۴orce مهندسی شده است که اصطلاح مورد استفاده نیسان برای خودرو‌های الکتریکی مجهز به سیستم چهار چرخ متحرک می‌باشد. انتظار می‌رود مدل تولیدی این خودرو در سال ۲۰۲۵ وارد بازار شود.

منبع: اقتصاد24
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر