تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

کرونا به نفع بارسلونا و ژاوی

رئیس ایالت منطقه‌ای باواریا از عدم حضور تماشاگر در بازی حساس لیگ قهرمانان اروپا پرده برداشت.

کد خبر: ۱۱۵۴۳۵
۱۸:۳۰ - ۰۹ آذر ۱۴۰۰

بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا

دیدارنیوز - چهارشنبه هفته آینده دیدار حساس بایرن مونیخ و بارسلونا در ورزشگاه آلیانس آره‌نا برگزار خواهد شد. شاگردان ژاوی برای صعود نیازمند پیروزی مقابل تیمِ بایرن هستند و اگر نتوانند ۳ امتیاز را کسب کنند، با پیروزی بنفیکا مقابل دیناموکیف راهی لیگ اروپا خواهند شد.

البته این بازی به دلیل افزایش تعداد کرونایی‌های ایالت باواریایی‌ها بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد که این موضوع می‌تواند به کمک تیم ژاوی بیاید. مارکوس سودر، رئیس ایالت منطقه‌ای بایرن اعلام کرد که به دلیل شیوع ویروس کرونا، این بازی باید بدون حضور تماشاگر و پشت در‌های بسته برگزار شود.

دیدار رفت بایرن مونیخ و بارسلونا در نیوکمپ با برد ۳ بر صفر باواریایی‌ها به پایان رسید و باید دید تیمِ ژاوی می‌تواند نمایشی درخشان در این بازی به ثبت رساند یا خیر.

در جدول این گروه، بایرن مونیخ با ۱۵ امتیاز صدرنشین است، بارسلونا با ۷ امتیاز دوم، بنفیکا با ۵ امتیاز سوم و دیناموکیف با یک امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر