تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

ابوالقاسم‌پور رو به مادر انصاریان: صلاح بود که نزدیک خانواده شما نشویم

پس از آنکه مادر علی انصاریان از اینکه فوتبالیست‌ها به او سر نمی‌زنند شکایت کرده بود، ابوالقاسم‌پور اعلام کرد با توجه به موضوعاتی که پیش آمد و همینطور اتفاقاتی که رخ داد، صلاح دانستیم نزدیک نشویم. مسایل خانوادگی بود و به ما ارتباطی نداشت.

کد خبر: ۱۱۵۳۸۰
۱۰:۲۲ - ۰۹ آذر ۱۴۰۰

مادر علی انصاریان و ابوالقاسم پور

دیدارنیوز - پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید یکسری اتفاقات رخ داد تا آن‌ها زیاد به خانواده علی انصاریان سر نزنند. دو روز قبل مادر مدافع فقید پرسپولیس گله‌مند بود که فوتبالی‌ها آن‌ها را رها کرده و سر نمی‌زنند. ابولقاسم پور امروز در واکنش به این اظهارنظر گفت: «قرار شد به احترام علی در این باره صحبت نکنم، ولی اگر خانواده اش راضی باشند و به یک برنامه زنده تلویزیونی بیایند، حاضرم برای رفع شبهات حرف هایم را بزنم. به نظرم بچه‌ها چیزی برای علی کم نگذاشتند. شاید درخواست مادر علی این بوده ما بیشتر سر بزنیم، ولی با توجه به موضوعاتی که پیش آمد و همینطور اتفاقاتی که رخ داد، صلاح دانستیم نزدیک نشویم. مسایل خانوادگی بود و به ما ارتباطی نداشت.»

او اضافه می‌کند: «من به عنوان نماینده فوتبالیست‌های از سوی علی کریمی و خداداد حضور داشتم و تلاش کردم کار‌ها را انجام دهم. خیلی اتفاقات افتاد. به احترام علی که بازیکن خوب و بچه با اخلاقی بود فعلا سکوت می‌کنم و نمی‌خواهم حرف بزنم.»

برچسب ها: علی انصاریان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر