تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

خاطره بد با اکبریان مختص استقلال نیست!

محمدرضا اکبریان در حالی قضاوت دیدار فردای استقلال و صنعت نفت را قضاوت می‌کند که دو تیم آمار برد خیلی کمی با داوری‌های او دارند.

کد خبر: ۱۱۵۲۶۰
۲۰:۳۰ - ۰۷ آذر ۱۴۰۰

خاطره بد با اکبریان مختص استقلال نیست!

دیدارنیوز  - همانطور که پیش بینی می‌شد، انتخاب محمدرضا اکبریان به عنوان داور دیدار استقلال و صنعت نفت، با واکنش رسمی آبی‌ها مواجه شد. این داور در هفته بیست و نهم لیگ برتر، گل سالم آبی‌ها را مردود اعلام کرد. البته که در آن صحنه، الوندی کمک داور مسابقه به گمان بیرون رفتن توپ، پرچم زد و نمی‌توان در این زمینه اکبریان را مقصر اصلی دانست.

با این وجود، در ۱۰ دیداری که این داور برای دو تیم استقلال و صنعت نفت سوت زده، دو تیم خیلی سخت به پیروزی دست یافته اند. آخرین باری که اکبریان برای تیم فرهاد مجیدی سوت زده، به شهرآورد برگشت فصل قبل برمیگردد که سرخپوشان پایتخت با تک گل عیسی آل کثیر برنده از زمین خارج شدند. در آن دیدار، اکبریان در دقایق ابتدایی بازی خطای پنالتی روی مهدی قایدی را اعلام نکرد و این مسئله باعث اعتراض شدید آبی‌های پایتخت شد.

او فصل قبل دیدار استقلال و گل گهر در سیرجان را سوت زد و ۲ پنالتی برای تیم محمود فکری گرفت که وریا غفوری یکی از آن‌ها را از دست داد. استقلال آن بازی را ۲ بر یک برنده از زمین خارج شد. پیش از آن، اکبریان باز هم دیدار دو تیم را در سیرجان سوت زده بود که این مرتبه گل گهری‌ها با یک گل برنده شده بودند.

او در لیگ نوزدهم دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان را سوت زد که با تساوی یک – یک به پایان رسید. در آن بازی نیز اکبریان مرتکب اشتباهاتی شد. او روی شیخ دیاباته یک خطای پنالتی نگرفت و فرشید اسماعیلی را به اشتباه از زمین بازی اخراج کرد و هافبک آبی‌ها شهرآورد تهران را از دست داد. به طور کلی، در ۵ دیدار آخری که اکبریان برای استقلال سوت زده، این تیم موفق به شکست گل گهر شده و دو مرتبه نیز برابر همین گل گهر و پرسپولیس تن به شکست داده ضمن اینکه آبی‌ها برابر نفت‌های آبادان و مسجدسلیمان به نتیجه تساوی رسیده اند.

صنعت نفت نیز با قضاوت اکبریان بیشتر بازنده از زمین خارج شده است. آخرین باری که او برای آبادانی‌ها سوت زده، به هفته بیست و ششم لیگ قبل برمیگردد که دیدار آن‌ها با نساجی با تساوی یک – یک به پایان رسید. محمود مطلق زاده در آن بازی صنعت نفت را پیش انداخت و در وقت‌های تلف شده، حامد شیری گل تساوی را به ثمر رساند.

اکبریان ۲ بار دیدار‌های پرسپولیس و صنعت نفت را سوت زده که هر دو مورد با نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان پایتخت به پایان رسیده است. در دیداری از هفته دوم لیگ قبل، سرخپوشان با تک گل سیامک نعمتی از روی نقطه پنالتی برنده از زمین خارج شدند. در جام حذفی نیز پرسپولیس با تک گل کنعانی زادگان برنده شد که قاضی آن بازی نیز اکبریان بود.

در جریان شکست یک بر صفر برابر پیکان و پیروزی ۲ بر یک مقابل تراکتور، محمدرضا اکبریان برای آبادانی‌ها سوت زده است. به طور کلی، او ۵ بازی آخری که محمدرضا اکبریان برای صنعت نفت سوت زده، سهم آبادانی‌ها یک پیروزی و یک تساوی و ۳ شکست بوده است.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر