تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

ژاوی: خوش‌شانس بودیم

سرمربی بارسا اعتراف کرد که پیروزی برابر ویارئال را با خوش شانسی به دست آوردند.

کد خبر: ۱۱۵۱۹۵
۰۸:۵۴ - ۰۷ آذر ۱۴۰۰

ژاوی: خوش‌شانس بودیم

دیدارنیوز - بارسلونا در دومین بازی متوالی لالیگا با هدایت ژاوی پیروز شود. حریف امشب آبی اناری‌ها ویارئال بود که با نتیجه ۳-۱ مغلوب شد. این اولین برد خارج از خانه فصل بارسا بود و برای اولین بار این تیم توانست دو بازی متوالی را پیروز شود.

دیداری که حواشی داوری نیز داشت، تحت تاثیر اشتباه عجیب دقیقه ۸۸ مدافع ویارئال همراه شد تا ممفیس دیپای گل دوم بارسا با بزند و کوتینیو نیز دقیقه ۹۴ گل سوم را زد تا خیال بارسا از بابت برد راحت شود.

ژاوی در پایان بازی گفت: «برابر تیم بزرگی بازی داشتیم و بیش از حد تصوراتم روی توپ و میدان تسلط داشتیم. البته اعتراف می‌کنم که روی گل دوم خوش شانس بودیم. دیپای به خوبی توانست از آن موقعیت استفاده کند و ما را پیش بیندازند.

البته گل تساوی را هم روی یک پرتاب اوت و اشتباه خودمان زدند. این سه امتیاز واقعا طلایی بود و به ما روحیه فوق العاده‌ای خواهد داد.»

ژاوی ادامه داد: «معتقدم برای پیروزی گاهی به شانس هم نیاز دارید و امشب ویارئال شایسته باخت نبود. در برخی دقایق از ما برتر بودند و در نیمه دوم شانس‌های زیادی برای گلزنی داشتند و این واقعیت است. معتقدم باید بهتر پرس می‌کردیم و در بازی‌های بعدی باید بیشتر توپ را در اختیار بگیریم. جوان‌های‌مان امشب خوب بودند و برای مثال عبده یک استعداد خالص است. خوش شانس بودیم و نتیجه پایانی کاملا رضایت بخش بود. در پایان بازی منتظر اونای امری بودم تا با او دست بدهم، اما عصبانی بود و به رختکن رفت. عصبانیت او را درک نمی‌کنم، ولی در فوتبال از این مسائل پیش می‌آید.»

منبع: ایسنا
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر