تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

پپ گواردیولا برای بارسلونا شرط گذاشت (عکس)

دیروز مارکا اعلام کرد که فران تورس اصلی‌ترین گزینه باشگاه بارسلونا برای تقویت خط حمله‌اش در پنجره نقل و انتقالات بعدی است.

کد خبر: ۱۱۵۱۸۸
۱۸:۳۰ - ۰۶ آذر ۱۴۰۰

پپ گواردیولا برای بارسلونا شرط گذاشت (عکس)

دیدارنیوز - به نوشته این روزنامه مادریدی، بارسلونا بعد از خانه‌نشین شدن سرخیو آگوئرو به دلیل مشکل قلبی و احتمال منتفی شدن بازگشت او به میادین، قصد دارد یک مهاجم جدید به خدمت بگیرد و گزینه‌اش هم بازیکن ۲۱ ساله منچسترسیتی است که سال ۲۰۲۰ از تیم والنسیا به قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس پیوست.

مارکا مدعی شد که مدیربرنامه‌های تورس سه‌شنبه هفته گذشته در دفتر باشگاه بارسلونا حضور پیدا کرده تا مقدمات این جابجایی را فراهم کند و قرار است که متئو آله‌مانی مدیر بخش فوتبال باشگاه بارسلونا نیز در هفته جاری به منچستر سفر کند

در همین حال نشریه اتلتیک انگلیس مدعی شده است که تورس نیز به پیوستن به بارسلونا راغب است چرا که در سیتی به اندازه‌ای که می‌خواهد فرصت بازی در ترکیب اصلی را پیدا نمی‌کند، اما وضعیت مالی نامساعد باشگاه اسپانیایی تنها در شرایط آن را قادر به خرید بازیکن اسپانیایی می‌کند که بتواند از محل فروش بازیکنانی مانند فیلیپه کوتینو یا عثمان دمبله تأمین بودجه کند.

موندودپورتیوو هم تیتر یک شماره امروز خود را به همین قضیه اختصاص داده و جزئیاتی بیشتر را نیز فاش ساخت.

موندو نوشته است که تورس شخصا از گواردیولا درخواست کرده تا به وی مجوز جدایی بدهد و سرمربی کاتالان نیز به او گفته است که مشکلی ندارد، ولی تنها یک شرط دارد. شرط پپ این است که بارسلونا بر سر مسائل مالی با سیتی به توافق برسد و اینکه دوست ندارد او را رایگان و به هر قیمتی از دست بدهد. پپ به تورس گفته است که در ایده هایش بازیکن مهمی است، ولی در صورت تمایل به جدایی، مانعش نخواهد شد، ولی لازمه این کار، توافق مالی دو باشگاه است. در واقع اگر بارسا شرایط سیتی را قبول کند، تورس می‌تواند برود.

طبق ادعای موندو، بارسلونا برای جذب تورس پیشنهاد انتقال قرضی با بند خرید اجباری در تابستان ۲۰۲۲ را درخواست خواهد کرد، ولی مشخص نیست سیتی با رقم پیشنهادی موافقت کند یا خیر.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر