تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

ایران – عراق با تماشاگر یا بدون تماشاگر

فیفا در صورتی به فدراسیون فوتبال ایران اجازه خواهد داد که دیدار ایران در برابر عراق را با حضور تماشاگر برگزار کند که برای این بازی به صورت آزاد به تماشاگران خانم هم بلیط فروخته شود.

کد خبر: ۱۱۵۱۴۷
۱۱:۲۶ - ۰۶ آذر ۱۴۰۰

ایران – عراق با تماشاگر یا بدون تماشاگر

دیدارنیوز - تصمیم گیری در مورد اینکه این بازی با حضور تماشاگر برگزار شود یا بدون تماشاگر با فدراسیون فوتبال است. رییس فدراسیون پزشکی – ورزشی پیش‌تر اعلام کرده بود از ۳۰ آبان فدراسیون‌ها می‌توانند برای حضور تماشاگر در مسابقات ورزشی به صورت محدود و البته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برنامه ریزی کنند که در همین راستا و در روز‌های اخیر سازمان لیگ دیدار استقلال در برابر نساجی و پرسپولیس در برابرصنعت نفت را با حضور تماشاگر برگزار کرد.

فیفا هم برگزاری بازی‌ها با حضور تماشاگر را به فدراسیون‌های ملی واگذار کرده است و اذعان کرده در این زمینه به تصمیمات اتخاذ شده از سوی وزارت بهداشت احترام خواهد گذاشت.

اما فیفا در صورتی به فدراسیون فوتبال ایران اجازه خواهد داد که دیدار ایران در برابر عراق را با حضور تماشاگر برگزار کند که برای این بازی به صورت آزاد به تماشاگران خانم هم بلیط فروخته شود. در بازی‌های گذشته که فدراسیون فوتبال برای حضور بانوان در استادیوم آزادی برنامه ریزی کرده بود این تماشاگران گزینش شده بودند. فیفا تاکید دارد که فروش بلیط به تماشاگران خانم باید آزاد باشد. در صورت موافقت مدیران بالادستی برای بازی ایران – عراق به اندازه ظرفیت پیش بینی شده به تماشاگران خانم بلیط فروخته خواهد شد. البته استقرار آن‌ها در استادیوم تعیین شده خواهد بود و به نظر می‌رسد ظرفیت در نظر گرفته شده برای تماشاگران خانم محدود خواهد بود.

گفته می‌شود یکی از تاکیدات فیفا اعلام سامانه بلیط فروشی بازی به طور رسمی و اعلام به بانوان فوتبالدوست است. در صورتی که این موضوع رعایت نشود دیدار ایران در برابر عراق و در ادامه امارات بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر