تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

کانتونا اعلام کرد؛ من سرمربی جدید یونایتدم!

اریک کانتونا اسطوره باشگاه منچستریونایتد با انتشار ویدیویی عجیب و طنز آمیز، از انتخابش به عنوان سرمربی جدید شیاطین سرخ خبر داد!

کد خبر: ۱۱۵۰۹۲
۱۰:۳۳ - ۰۵ آذر ۱۴۰۰

کانتونا اعلام کرد؛ من سرمربی جدید یونایتدم!

دیدارنیوز - پس از اینکه اوله گونار سولسشر از هدایت منچستر یونایتد کناره گیری کرد، این روز‌ها حدس و گمان‌ها برای انتخاب جانشین این مربی به موضوع داغ فوتبال جزیره انتخاب شده است. مدیران یونایتد پس از جدایی سولسشر امور تیم را به مایکل کریک سپرده اند و در حالیکه از مائوریتسیو پوچتینو، زین الدین زیدان، ارنستو والورده و... به عنوان جانشینان سولسشر نام برده می‌شد، اما اسطوره شیاطین سرخ با انتشار ویدیویی عجیب همه را غافلگیر کرد.

اریک کانتونا بازیکن سابق منچستر که به دلیل رفتار‌های خاص و پرحاشیه اش زبانزد خاص و عام است، در ویدیویی که در اینستاگرام منتشر کرد، مدعی شد که به عنوان سرمربی منچستر انتخاب شده است. این بازیکن سابق یونایتد که به رفتار‌های عجیب و غریب مشهور است، فضای رسانه‌ای انگلستان را با این ویدیو درگیر خود کرد.

کانتونا در این کلیپ کوتاه و چند ثانیه‌ای می‌گوید: «سلام دوستان. می‌خواهم به طور اختصاصی به شما بگویم که من سرمربی جدید منچستریونایتد هستم. به زودی کادرفنی بزرگم را اعلام می‌کنم. شما را به زودی می‌بینم.» کانتونا که به حس شوخ طبعی در شبکه‌های اجتماعی معروف است، این بار با این ویدیو شوک عجیبی را به دنیای فوتبال وارد کرد.

البته در همان ابتدای امر نیز مشخص بود که این اسطوره فوتبال منچستر با این ویدیوی عجیب سعی در ادامه رفتار‌های طنز آمیزش داشته و صحبتی درباره حضور او بر روی نیمکت یونایتد مطرح نشده است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر