تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

با مسی غیرممکن است قهرمان چمپیونزلیگ شوید

جیمی کاراگر پس از شکست پی اس جی از سیتی گفت که پاریسی‌ها هیچ شانسی برای قهرمانی اروپا نخواهند داشت.

کد خبر: ۱۱۵۰۹۱
۱۰:۲۹ - ۰۵ آذر ۱۴۰۰

با مسی غیرممکن است قهرمان چمپیونزلیگ شوید

دیدارنیوز - منچسترسیتی شب گذشته در خانه خود نبرد صدرنشینی را از پی اس جی برد و به عنوان تیم اول راهی دور بعد لیگ قهرمانان شد. پی اس جی با لیونل مسی، کیلیان امباپه و نیمار هم نتوانست کاری از پیش ببرد و در اکثر دقایق تحت تاثیر بازی فوق العاده خوب سیتی قرار داشت.

شکل بازی پاریسی‌ها به گونه‌ای بود که هیچکس معتقد نیست حتی شایستگی کسب تساوی را داشتند، در حالی که توقعات از تیم تحت هدایت مائوریسیو پوچتینو بسیار بالاست.

جیمی کاراگر کارشناس اسکای اسپورتس در مورد بازی گفت: «پوچتینو باید از پی اس جی برود. اگر این شانس را دارد تا سرمربی منچستریونایتد شود، جای او باشم، همین فردا پی اس جی را رها خواهم کرد. او هرگز با لیونل مسی فاتح لیگ قهرمانان نخواهد شد چرا که او در زمین فقط قدم می‌زند. در نوک حمله پوچتینو سه مهاجم دارد که فقط در زمین پیاده روی می‌کنند. از نظر من ۴ تیمی که شانس اول قهرمانی چمپیونزلیگ هستند، حتی یک بازیکن اینچنینی نیز ندارند و تمامی مهاجمان شان در زمین فعالند و می‌دوند. در حالی که پی اس جی مسی، نیمار و امباپه را دارد که هیچ تلاشی برای پرس حریف نمی‌کنند. با این سه بازیکن پی اس جی مطلقا شانسی برای قهرمانی نخواهد داشت.»

کاراگر ادامه داد: «به خصوص از شکل بازی امباپه بیشتر رنج کشیدم. می‌توان قدم زدن مسی را درک کرد، چون ۳۴ سال دارد، ولی امباپه ۲۲ ساله است و بیشتر باید به عقب بیاید و در کار‌های دفاعی مشارکت کند. وقتی برابر تیمی مثل سیتی بازی می‌کنید، بایدخیلی بیشتر از همیشه به هم تیمی‌های تان کمک کنید. این قدم زدن امباپه اصلا برایم قابل درک نبود.»

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر