تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

برقراری مجدد کارتخوان های بانکی جایگاه ها

رئیس صنف جایگاه‌داران کشور اعلام کرد در ساعاتی از امروز کارتخوان‌های بانکی جایگاه‌های عرضه سوخت دچار قطعی شدند، اما اکنون بعد از ۲ ساعت اختلال دوباره ارتباط بانکی برقرار شده و مشکلی نیست.

کد خبر: ۱۱۵۰۸۲
۰۹:۲۲ - ۰۵ آذر ۱۴۰۰

برقراری مجدد کارتخوان های بانکی جایگاه ها

دیدارنیوز - اسدالله قلیزاده رئیس صنف جایگاه‌داران کشور از رفع مشکل قطع کارتخوان‌های بانکی جایگاه‌ها خبر داد.

وی افزود: در ساعاتی از امروز کارتخوان‌های بانکی جایگاه‌های عرضه سوخت دچار قطعی شدند، اما اکنون بعد از ۲ ساعت اختلال دوباره ارتباط بانکی برقرار شده و مشکلی نیست.

رئیس صنف جایگاه‌داران کشور در ادامه تاکید کرد: مردم برای احتیاط در ساعات آینده پول نقد همراه داشته باشند.

وی یادآور شد: البته ما سال‌های قبل پیش بینی لازم را داشته و محض احتیاط، جهت جلوگیری از بروز مشکلات این چنینی؛ پوز‌های سیار بانکی را هم در جایگاه‌ها در دسترس قرار داده بودیم.

اسدالله قلیزاده رئیس صنف جایگاه‌داران کشور ساعاتی پیش اظهار کرده بود که قطع پرداخت پایانه‌های بانکی متعلق به یک بانک در جایگاه‌های سوخت اتفاق افتاده است که دلیل قطعی آن مشخص نیست و تلاش برای حل مشکل ادامه دارد. از دیشب با این مشکل مواجهیم و هم اکنون مشکل جدی شده است و مردم نمی‌توانند از این پایانه‌ها استفاده کنند.

بنا بر این گزارش؛ ۴ آبان ماه در پی حمله سایبری و ایجاد اختلال در سیستم هوشمند سوخت، عرضه سوخت با کارت دچار وقفه شده بود که پس از ۸ روز تمامی جایگاه‌ها به مدار برگشته و طبق روال عادی کار سوخترسانی از سر گرفته شد.

منبع: ایلنا
برچسب ها: پمپ بنزین
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر