تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

پرسپولیس۱ ـ صنعت نفت صفر، با همکاری لک و سرلک!

در آخرین بازی هفته ششم لیگ برتر، پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به مصاف صنعت نفت آبادان رفت در حالی که هر دو تیم نیاز مبرمی به سه امتیاز این بازی داشتند.

کد خبر: ۱۱۵۰۵۴
۱۹:۵۶ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰

گزارش زنده: پرسپولیس ۱ ـ صنعت نفت صفر

 

دیدارنیوز ـ سرویس ورزشی: بازی حساس دو تیم در شرایطی آغاز شد که تماشاگران پرسپولیس بعد از ماه‌ها غیبت به خاطر کرونا، در این بازی به صورت محدود حضور پیدا کردند و جو خوبی در ورزشگاه به وجود آوردند. در عین حال برخورد علیرضا منصوریان و یحیی گل‌محمدی هم از جذابیت‌های این دیدار بود.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، فرشاد فرجی، علی نعمتی، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک (26 - کمال کامیابی نیا)، احسان پهلوان، مهدی ترابی، وحید امیری، امید عالیشاه و عیسی آل‌کثیر

ترکیب صنعت نفت: احمد گوهری، محمد بختیاری، حکیم نصاری، شروین بزرگ، طالب ریکانی، امید خالدی، امید حامدی فر، میثم تهیدست، محمد طیبی، مهدی حنفی و امیر حسین فرهادی

گزارش زنده: پرسپولیس ۱ ـ صنعت نفت صفر

دقیقه 16: ارسال دیدنی وحید امیری از جلوی آل کثیر گذشت و او نتوانست توپ را تبدیل به گل کند.

دقیقه 30: پس از برخورد مهدی ترابی با محمد طیبی در محوطه جریمه و افتادن روی زمین، در حالی که هواداران پرسپولیس به گرفتن پنالتی امیدوار بودند، داور به دلیل تمارض به ترابی کارت زرد نشان داد.

دقیقه 42: ارسال بلند شیری با ضربه سر کم جان آل همراه بود که روی دروازه گوهری خطر خاصی را ایجاد نکرد.

دقیقه 48: آل کثیر به صورت اتفاقی صاحب موقعیت شد اما تعلل او باعث شد تا مدافع صنعت نفت سر برسد و روی توپش تاثیر بگذارد.

دقیقه 53: ضربه شروین بزرگ با سیو حامد لک همراه شد.

دقیقه 54: ارسال شیری از لب خط با ضربه روی پای آل کثیر همراه شد که گوهری در دو مرحله توپ را گرفت.

دقیقه 64: شوت کم دقت مهدی ترابی با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 67: مهدی عبدی با دریبل یک بازیکن صنعت نفت شوت خود را روانه دروازه کرد که توپ به تیرک دروازه خورد. صحنه آهسته نشان داد که توپ در درون دروازه فرود آمده است.

گل اول پرسپولیس: در دقیقه 72 حرکت بازیکنان پرسپولیس از سمت چپ باعث شد تا توپ به میلاد سرلک برسد و او با ضربه تماشایی از زاویه بسته دروازه را گشود تا پرسپولیس به گل برسد.

دقیقه 85: پاس فرشاد فرجی به حامد لک از زیر پای او عبور کرد و در آستانه ورود به دروازه به تیرک خورد.

در دقیقه پایانی بازی هم صنعت نفت در موقعیتی مشکوک به آفساید می توانست به گل برسد اما حامد لک با یک خروج به موقع و استفاده از پاهایش توپ را برگرداند و مانع از گلزنی نفت شد. با این 3 امتیاز پرسپولیس به مجموع 11 امتیاز دست پیدا کرد و تا رتبه چهارم جدول بالا رفت.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر