تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

اختلاف ۲۰ میلیونی برای انتقال پدیده صرب به یوونتوس

ستاره صرب باشگاه فیورنتینا ممکن است در پنجره انتقلات زمستانی راهی یوونتوس شود.

کد خبر: ۱۱۵۰۴۵
۲۰:۳۰ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰

اختلاف ۲۰ میلیونی برای انتقال پدیده صرب به یوونتوس

دیدارنیوز -  باشگاه یوونتوس این فصل مشکلاتی در امر گلزنی داشته و همین باعث شده تا سران این باشگاه ایتالیایی به فکر تقویت خط حمله تیم تحت‌هدایت ماسیمیلیانو آلگری بیافتند. بر اساس گزارش گاتزتا دلو اسپورت؛ یوونتوسی‌ها خود را آماده ارائه پیشنهادی ۵۰ میلیون یورویی به فیورنتینا برای به خدمت گرفتن دوشان ولاهوویچ در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی پیش‌رو می‌کند.

طبق این گزارش؛ فیورنتینا برای موافقت با جدایی مهاجم صربستانی خود ۷۰ میلیون یورو می‌خواهد، اما مذاکراتی که یوونتوس با مدیر برنامه‌های ولاهوویچ داشته، نشان می‌دهد که او برای پیوستن به یووه علاقه‌مند است. پاری‌سن‌ژرمن، اتلتیکومادرید، تاتنهام و منچسترسیتی هم وضعیت دوشان ولاهوویچ را زیرنظر دارند و با یوونتوس برسر جذب او رقابت خواهند کرد.

این مهاجم صربستانی که در سال ۲۰۱۸ از پارتیزان بلگراد به فیورنتینا پیوست، تاکنون در ۹۸ بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار ۴۱ گل‌زده و ۶ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

ولاهوویچ ۲۱ ساله این فصل هم عملکرد خوبی داشته و در ۱۴ بازی، ضمن به ثمر رساندن ۱۲ گل برای بنفش‌پوشان فلورانس، دو پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

او تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۳ با فیورنتیا قرارداد دارد و این باشگاه ایتالیایی برای سود بردن از انتقال او، در پنجره زمستانی یا تابستان آینده بایداقدام به فروش این بازیکن کند.

برچسب ها: یوونتوس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر