تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

کنایه اسطوره لیورپول به کریک پس از پیروزی منچستر

جیمی کاراگر مدافع سرشناس و کاپیتان سابق لیورپول از سران منچستریونایتد خواست تا با مایکل کریک قرارداد دائمی ببندند.

کد خبر: ۱۱۵۰۴۴
۱۹:۳۰ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰

کنایه اسطوره لیورپول به کریک پس از پیروزی منچستر

دیدارنیوز - شب گذشته در گروه F لیگ قهرمانان، منچستریونایتد در خانه تیم ویارئال با نتیجه ۰-۲ به پیروزی رسید. در این بازی که اولین بازی شیاطین سرخ پس از اخراج اوله‌گنار سولسشر از سرمربیگری این تیم بود، کریستیانو رونالدو در دقیقه ۷۸ قفل دروازه‌ها را شکست و اولین گل را برای میهمان انگلیسی به ثمر رساند. جیدون سانچو هم در دقیقه ۹۰ دومین گل بازی را برای منچستری‌ها به ثمر رساند تا یونایتد همچون بازی رفت دو تیم پیروز شود. با این نتیجه منچستریونایتد ۱۰ امتیازی شد و به عنوان اولین تیم از این گروه صعود کرد.

این اولین حضور مایکل کریک روی نیمکت منچستر به عنوان سرمربی موقت بود و او تیمش را به سه امتیاز حیاتی رساند. سه سال پیش وقتی سولسشر جانشین ژوزه مورینیو شد، توانست شیاطین سرخ را به پیروزی‌های متوالی هدایت کند و در نهایت سران باشگاه قرارداد او را دائمی کردند، ولی مرد نروژی هرگز نتوانست مربی‌ای در حد و اندازه‌های منچستر نشان دهد و در نهایت برکنار شد.

جیمی کاراگر مدافع سابق لیورپول و کارشناس اسکای اسپورتس در حساب توئیتر خود با تمسخر از سران باشگاه منچستر خواست تا به مانند سه سال پیش که قرارداد سولسشر را دائمی کردند، به کریک نیز قراردادی دائمی پیشنهاد بدهند.

او در این رابطه نوشت: «شاید منچستر در آینده از من تشکر نکند، ولی توصیه می‌کنم که قراردادی دائمی مقابل کریک بگذارند و یک خودکار به وی بدهند تا آن را امضا کند. هر چقدر می‌خواهند نیز به او بدهند تا امضا کند. کریک همه چیز را تحت کنترل دارد.»

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر