تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

داوری که همیشه استقلال با قضاوت او برنده است

صفایی که قرار است بازی استقلال و گل گهر سیرجان قضاوت کند تاکنون هر بار برای استقلال سوت زده این تیم برنده زمین مسابقه را ترک کرده است.

کد خبر: ۱۱۵۰۳۸
۱۵:۴۶ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰

داوری که همیشه استقلال با قضاوت او برنده است

دیدارنیوز - دیدار هفته ششم تیم استقلال در سیرجان با قضاوت مهدی صفایی همراه با کمک هایش سعید قاسمی و حسن ظهیری در حالی برگزار می‌شود که این داور تاکنون هیچ یک از دیدار‌های این تیم با سرمربی ایرانی را سوت نزده است. ضمن اینکه صفایی تاکنون هر بار برای استقلال سوت زده این تیم برنده زمین مسابقه را ترک کرده است.

در ادامه مروری بر ۴ بازی که این داور برای استقلال قضاوت کرده خواهیم داشت:

اولین قضاوت – آذر ۹۶

روز شنبه ۴ آذر سال ۱۳۹۶ یعنی تقریبا چهار سال پیش علی صفایی برای اولین بار در دوران داوری اش دیدار تیم‌های استقلال و ماشین سازی را در تهران سوت زد. مسابقه‌ای که در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر هفدهم در استادیوم آزادی با برد ۲ بر صفر استقلال به پایان رسید. گل‌های این دیدار را فرشید اسماعیلی در دقایق ۶۳ و ۸۶ برای استقلال به ثمر رساند. هدایت استقلال در این مسابقه بر عهده وینفرد شفر بود.

دومین قضاوت – آذر ۹۷

علی صفایی دومین بار بازی استقلال مقابل صنعت نفت آبادان را باز هم در تهران سوت زد. این دیدار در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر هجدهم روز پنج شنبه هشتم آذر ماه ۱۳۹۷ یعنی تقریباً سه سال پیش با برد ۳ بر صفر استقلال به پایان رسید. گل‌های استقلال در این دیدار را فرشید باقری (۹)، همام طارق (۲۴) و اللهیار صیادمنش (۷۳) به ثمر رساندند. هدایت استقلال در آن دیدار باز هم بر عهده وینفرد شفر بود.

سومین قضاوت – اسفند ۹۷

استقلال باز هم در تهران و برای سومین بار با قضاوت علی صفایی در لیگ برتر هجدهم به میدان رفت. مسابقه‌ای که در چارچوب هفته بیست و یکم و روز جمعه هفتم اسفند ماه سال ۱۳۹۷ با برد یک بر صفر استقلال به پایان رسید. آبی‌پوشان در این دیدار با سرمربیگری ویتفرد شفر و تک گل علی کریمی در دقیقه ۹ به برتری دست یافتند.

قضاوت چهارم – آذر ۹۸

علی صفایی آخرین بار روز دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ قضاوت یکی دیگر از دیدار‌های استقلال را برعهده داشت. در آن دیدار استقلال مهمان نفت مسجد سلیمان بود و با نتیجه دو بر یک با گل‌های علی کریمی (۳۳) و مهدی قائدی (۴۹) به برتری دست یافت. این بازی در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر نوزدهم در حالی برگزار شد که سرمربیگری استقلال با استراماچونی بود.

قضاوت پنجم – آذر ۱۴۰۰

حالا علی صفایی برای دومین بار باید قضاوت یکی از دیدار‌های بیرون از خانه استقلال را برعهده داشته باشد. با این توضیح که این داور برای اولین بار قضاوت دیدار استقلال با سرمربی ایرانی را در دست دارد. استقلال چهارشنبه سوم آذر در شهر سیرجان مهمان گل گهر است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر