تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

کمدین «خندوانه» و اجرای برنامه طنزی پرطرفدار

ناصر محبی را خیلی‌ها با عنوان کمدین جوان «خندوانه» می‌شناسند که با گویش ترکی و نحوه بیان و ادای کلمات و جملات، شخصیت او مورد اقبال مخاطب قرار گرفت.

کد خبر: ۱۱۴۹۸۸
۱۰:۳۲ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰

کمدین «خندوانه» و اجرای برنامه طنزی پرطرفدار

دیدارنیوز ـ ناصر محبی درباره ویژگی‌های برنامه «ناصر باش» بیان کرد: این برنامه با هدف بیان معضلات اجتماعی و فرهنگی با نگاهی طنز تهیه می‌شود، که در شروع من شخصاً فکر نمی‌کردم اینقدر مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد، ولی با بازخورد‌هایی که از پیامک‌ها و پیام‌های مخاطبان در فضای مجازی دریافت کردم، متوجه شدم که مخاطبان هم از برنامه لذت می‌برند و الان خوشحالم که مورد پسند مردم هم قرار گرفته است.

محبی درباره بخش‌های این برنامه توضیح داد: من در این برنامه بخش‌های مختلفی را اجرا می‌کنم از جمله «بیوگرافی، طنز، مصاحبه با مهمان، حکایت، ناصر میرزا، استندآپ و…» و از اجرای همه آن‌ها لذت می‌برم، در ابتدای پخش برنامه قسمت‌هایی را خودم نویسندگی می‌کردم، ولی با توجه به حجم برنامه دیدم فرصت کافی برای نوشتن ندارم و الان تمام متن برنامه را معصومه پاکروان نویسنده برنامه آماده می‌کند و من فقط اجرا می‌کنم.

مجری «ناصر باش» درباره اسم این برنامه گفت: اسم برنامه برگرفته از ناصر هم به معنی پیروز و هم اشاره‌ای دارد به اسم من که این برنامه را اجرا می‌کنم و امیدوارم با توصیه‌ها و نکاتی که در این نقش به مخاطبان در برنامه ارائه می‌کنم ناصر و پیروز باشند.

مجری «ناصر باش» درباره تفاوت اجرا در رادیو و تلویزیون تصریح کرد: خانه اول من تلویزیون بوده و از آنجا دیده شدم، مردم مرا با اجرای استندآپ کمدی در خندوانه و «قصه‌های من و بابام» شناختند، ولی با شروع کار در رادیو متوجه جذابیت‌های کار در رادیو شدم به خصوص با نقش من در این برنامه شخصیت محور که هم اسم خودم هست فکر می‌کنم مردم مرا الان به اسم مجری برنامه «ناصر باش» می‌شناسند، به هر حال رادیو را دوست دارم و مصمم هستم که در رادیو بمانم.

محبی همچنین درباره معرفی یکی از کمدین‌های خندوانه به برنامه و اجرا در رادیو اظهار کرد: به نظر من همه دوستانم در آن تیم توانایی اجرا در رادیو را دارند، ولی الان کسی که در خاطرم هست رضا نظری است که به نظرم صدای خوبی هم برای اجرا در رادیو دارد.

منبع: مهر
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر