تیتر امروز

اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...
سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد
چون پرده استقلال برافتاد...

سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد

حدود ۴ ماه از روی کار آمدن علی فتح‌الله زاده می‌گذرد، ولی هنوز بیشتر وقت او صرف مناظره‌های بی‌پایان و غیرمستقیم با سردار آجورلو مدیر عامل قبلی باشگاه می‌شود.
موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....

چلسی ۴ - ۰ یوونتوس: چلسی بی‌رحمانه می‌تازد

.تیم چلسی صدرنشین قاطع لیگ برتر انگلستان، موفق شد در یک دیدار یک طرفه در برابر یوونتوس به پیروزی برسد و شکست دور رفت را جبران کرده و صدرنشین دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا شود.

کد خبر: ۱۱۴۹۶۷
۰۸:۵۴ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰

چلسی ۴ - ۰ یوونتوس: چلسی بی‌رحمانه می‌تازد

دیدارنیوز - شاگردان توخل که در لیگ برتر در صدر جدول جای دارند، امشب برابر یوونتوس هم نمایشی درخشان داشتند و در نهایت به یک پیروزی پرگل رسیدند

چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۲ بازی این بن چیلول بود که صاحب موقعیت شد، اما حضور به موقع ماتیس دلیخت، مانع از باز شدن دروازه یووه شد. برتری چلسی ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۹، روی ضربه کرنر ریس جیمز، این چالوبا بود که صاحب موقعیت شد، اما ضربه او از کنار دروازه یوونتوس به بیرون رفت.

در ادامه باز هم این تیم میزبان بود که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت تا اینکه در دقیقه ۲۵ به گل رسیدند. روی ضربه کرنر حکیم زیاش بود که توپ با دخالت آنتونیو رودیگر به چالوبا رسید و هم با یک ضربه محکم کار را تمام کرد.

تنها سه دقیقه بعد یوونتوس می‌توانست به گل تساوی برسد، اما علی رغم اینکه موراتا در موقعیتی تک به تک توپ را از ادوارد مندی عبور داد، اما تیاگو سیلوا با حضور به موقع، توپ را از روی خط برگشت داد تا برتری چلسی حفظ شود.

در ادامه بعد از این گل باز هم این بازیکنان چلسی بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه ۳۷، روی پاس هادسون اودوی، ریس جیمز صاحب موقعیت شد، اما ضربه تماشایی او را وویژک شزنی با واکنشی به موقع دفع کرد.

در دقایق پایانی این نیمه هر دو تیم موقعیت‌هایی روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند، اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و نیمه اول با برتری ۱-۰ چلسی به پایان رسید.

نیمه دوم را هم چلسی بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۴۸، روی پاس زیاش، هادسون اودوی صاحب موقعیت شد، اما باز هم دلیخت مانع گلزنی او شد.

حملات چلسی در دقیقه ۵۵ نتیجه داد و این تیم به گل دوم رسید. این بار هم زیاش بود که موقعیت سازی کرد و ریس جیمز با شوتی غیرقابل مهار، دروازه شزنی را باز کرد.

هنوز یووه از شوک این گل خارج نشده بود که چلسی در دقیقه ۵۸ به گل سوم رسید. روی یک حرکت تیمی عالی درون محوطه جریمه یوونتوس بود که توپ با پاس روبن لوفتوس چیک به هادسون اودوی رسید و او هم با یک شوت محکم کار را تمام کرد.

در ادامه بازی متعادل‌تر شد، اما باز هم این بازیکنان چلسی بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند. در دقیقه ۷۸، روی پاس کوادرادو، این دیبالا بود که صاحب موقعیت شد، اما ضربه او از بالای دروازه چلسی به بیرون رفت.

۵ دقیقه بعد نوبت مک‌کنی بود که با یک ضربه والی پای چپ شانس خود را برای گلزنی امتحان کند، اما این بار مندی با واکنشی تماشایی، دروازه چلسی را بسته نگه داشت.

در حالی که بازیکنان یوونتوس تا آخرین لحظه به دنبال رسیدن به گل و کم کردن سنگینی شکست بودند، این چلسی بود که در پنجمین دقیقه از وقت‌های تلف شده به گل چهارم رسید. این بار هم زیاش بود که با توپ ربایی از مک کنی و ارسال توپ به دهانه دروازه، نقش اصلی را روی این گل داشت و ورنر با یک بغل پای ساده کار را تمام کرد تا در نهایت بازی با برتری ۴-۰ چلسی به پایان برسد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی