تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

سیزده روز تا پایان حکم سرپرستی مجید صدری

تا پایان حکم سه ماهه سرپرست باشگاه پرسپولیس تنها ۱۳ روز باقی است

کد خبر: ۱۱۴۹۴۹
۱۹:۳۰ - ۰۲ آذر ۱۴۰۰

سیزده روز تا پایان حکم سرپرستی مجید صدری

دیدارنیوز - در شرایطی که انتظار می‌رفت وزیر جدید ورزش طبق وعده خود عمل کرده و همان طور که به وضعیت مدیریتی باشگاه استقلال سامان بخشید، تیم مدیریتی باشگاه پرسپولیس را نیز دستخوش تغییر و تحول کند، اما او تصمیم گرفت با نظر هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، مجید صدری را به عنوان سرپرست موقت باشگاه مشغول به کار کرده و فرصتی سه ماهه را در اختیار او برای رفع و رجوع مشکلات این تیم قرار دهد.

در این مدت قرار بود با پرداخت بدهی کالدرون، پنجره بسته باشگاه باز شود و از سوی دیگر با انجام مزایده کارگزار بعدی باشگاه معرفی شود، اما در حالی که تنها ۱۳ روز تا پایان سرپرستی صدری باقی است، نه پول کالدرون به طور کامل پرداخت شده، نه پنجره بسته باشگاه باز شده و نه کارگزاری برای باشگاه انتخاب و معرفی شده است.

موضوع زمانی جالب می‌شود که طبق وعده صدری قرار است تمام این اقدامات در هفته پایانی انجام شود؛ یعنی هم پول کالدرون پرداخت و هم کارگزار معرفی شود. باید دید آیا این اتفاق رقم خواهد خورد یا نه؟

منبع: طرفداری
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر