تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

غیبت همیشگی علی دایی و علی کریمی؛ پُز استفاده از مهدی مهدوی‌کیا و کریم باقری!

در انتخابات فدراسیون فوتبال هم باید لابی قوی داشته باشید و با هیئت‌های استان‌ها ببندید تا کرسی ریاست را اشغال کنید.

کد خبر: ۱۱۴۹۴۷
۱۶:۴۱ - ۰۲ آذر ۱۴۰۰

غیبت همیشگی علی دایی و علی کریمی؛ پُز استفاده از مهدی مهدوی‌کیا و کریم باقری!

دیدارنیوز - در مراسم شمارش معکوس برای آغاز جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، تعدادی از ستاره‌های فوتبال جهان به دوحه سفر کردند. مهدی مهدوی کیا هم درقطر دیده شد و شاید به همین دلیل خیلی‌ها گفتند چرا چهره‌ای مانند علی دایی به این مراسم دعوت نشد؟

واقعیت ماجرا این است که مهدوی کیا هم منهای دایی از جمله ستاره‌های فوتبال ایران در سال‌های گذشته است؛ چهره‌ای مقبول که در تمام رده‌های سنی فوتبال بازی کرده و در بوندس‌لیگا نیز به یک بازیکن تاثیرگذار تبدیل شد؛ دعوت مهدوی کیا به چنین مراسمی، مسلما جای شگفتی ندارد، اما اینکه چرا از علی دایی و علی کریمی هیچ خبری نیست، پاسخش خیلی واضح و روشن است.

فرض کنید به جای این رئیس فدراسیون، یک چهره فوتبالی که برای عموم مردم شناخته شده است وارد این عرصه می‌شد؛ مثلا یکی مثل محمد دادکان یا هر مدیری که سال‌ها در این ورزش حضور داشته است؛ در این صورت آیا امکان داشت او حتی یک جلسه با دایی برگزار نکند یا برای معرفی دایی، کریمی و ... به فیفا و مسولان برگزاری جام جهانی وقت را به بطالت نگذارند؟

فدراسیونی که با مهدوی کیا و کریم باقری کار می‌کند و پُز استفاده از آن‌ها را در تیم‌های ملی به این و آن می‌دهد، در جایگاهی نیست که علی دایی را نادیده بگیرد یا به علی کریمی نگاه نکند، اما مدیریت در اینجا یک بحث سلیقه‌ای است؛ در انتخابات فدراسیون فوتبال هم باید لابی قوی داشته باشید و با هیئت‌های استان‌ها ببندید تا کرسی ریاست را اشغال کنید. باید بازی را بلد باشید تا در روز انتخابات، اعضای مجمع فدراسیون فوتبال به فوتبال یترین کاندیدای ریاست فقط ۹ رای بدهند!

بی تردید نه علی دایی این کاره است و نه کریمی حال و حوصله این کار‌ها را دارد. مهدوی کیا نیز به هر دلیلی با ارائه یک پیشنهاد در تیم امید با فدراسیون فوتبال همکاری کرد و کریم باقری هم بدش نمی‌آمد شانس خود را برای حضور در یک جام جهانی دیگر امتحان کند.

چنین شد که باب همکاری یکی، دو چهره مقبول فوتبال ایران باز شد؛ در غیر این صورت، امروز خیلی‌ها در وضعیت علی دایی و علی کریمی به سر می‌بردند؛ کاملا دور از فوتبال!

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر