تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

نورواره بروکس؛ تعویض لامپ فرسوده با لامپ سالم

طرح نورواره ۱ بروکس برای تعویض لامپ‌های کهنه و سوخته با لامپ‌های جدید با استقبال گسترده مردم در سراسر کشور مواجه شد. شرکت بروکس طرح نورواره ۲ را از ۲۱ آبان ۱۴۰۰ تا پایان دی ماه اجرا خواهد کرد.

کد خبر: ۱۱۴۹۱۸
۱۳:۲۲ - ۰۲ آذر ۱۴۰۰

نورواره بروکس؛ تعویض لامپ فرسوده با لامپ سالم

دیدارنیوز: در پی استقبال گسترده مردم از تعویض لامپ‌های کهنه و سوخته با لامپ‌های جدید و باکیفیت در قالب طرح ملی نورواره ۱ و نیز درخواست‌های مکرر مردم و الکتریکی‌ها از بروکس، طرح ملی نورواره ۲ در سراسر کشور اجرا می‌شود.
طرح ملی نورواره ۱، برای اولین بار در ایران به ابتکار بروکس به اجرا درآمد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

نورواره؛ طرح تعویض لامپ سوخته با انواع لامپ باکیفیت

اگر به‌دنبال راهی برای تعویض انواع لامپ‌های کم‌نور، سوخته و معیوب هستید، اکنون فرصت مناسبی است تا با طرح ملی نورواره بروکس همراه شوید. این طرح از ۲۲ آبان آغاز شده و تا پایان دی‌ماه ادامه دارد.

در طرح ملی نورواره ۲، شما مردم عزیز می‌توانید لامپ، چراغ، هالوژن‌های کهنه و سوخته و باتری‌های کارکرده را به الکتریکی‌های منتخب بروکس در سراسر کشور تحویل دهید و در ازای آن با کسر قیمت کالا‌های تحویل داده شده، یکی از محصولات متنوع و باکیفیت بروکس را تهیه کنید.

چه کالا‌هایی در این طرح قابل تعویض هستند؟

کالا‌های معیوب قابل تعویض شامل همه‌ی برند‌ها با هر وضعیتی می‌شود. این کالا‌ها عبارتند از: انواع لامپ با شکل ظاهری سالم، انواع چراغ و انواع باتری قلمی، نیم‌قلمی و شارژی.

کالا‌های جایگزین نیز شامل لامپ‌های حبابی ۱۰ و ۱۲ وات، هالوژن ۷ وات، اشکی ۷ وات، لامپ FPL ۱۸ وات، چراغ خطی ۴۰ وات، چراغ FPL ۳۶ وات و باتری قلمی و نیم‌قلمی می‌شوند.

بروکس در سراسر ایران نمایندگی دارد و شما می‌توانید با مراجعه به یکی از نمایندگی‌های فروش بروکس، در طرح ملی نورواره شرکت کنید. برای کسب آگاهی بیشتر و اطلاع از قیمت‌ها و نحوه تحویل و خرید، به نشانی https://shop.burux.com/ مراجعه کنید و از جزئیات این طرح بزرگ و محبوب ملی مطلع شوید.

بروکس؛ جریان زندگی

شرکت بروکس (Burux)، تولیدکننده انواع لامپ‌های LED، هالوژن، چراغ‌ها و انواع تجهیزات روشنایی است که خدمات گسترده‌ای را در تهران و ۳۰ استان دیگر ارایه می‌دهد. تمرکز بر کیفیت، ایمنی، سلامت، اصلاح الگوی مصرف و محیط زیست از مختصات بروکس است که این برند را از سایر رقبا متمایز می‌کند.

ارتباط با بروکس: ۷۵۱۱۶-۰۲۱

سایت بروکس: https://www.burux.ir

برچسب ها: بازرگانی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر