تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!
با حکم سلاجقه؛

سرپرست پژوهشکده محیط‌زیست و توسعه پایدار منصوب شد

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، در حکمی روانبخش شیردم را به عنوان سرپرست پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار سازمان حفاظت محیط زیست منصوب کرد.

کد خبر: ۱۱۴۹۱۷
۱۳:۲۳ - ۰۲ آذر ۱۴۰۰

سرپرست پژوهشکده محیط‌زیست و توسعه پایدار منصوب شد

دیدارنیوز: به گزارش سازمان حفاظت محیط زیست، در حکم علی سلاجقه خطاب به شیردم آمده است: با توجه به مراتب شایستگی، تجارب ارزنده مدیریتی و سوابق اجرایی به موجب این حکم جنابعالی به سمت «سرپرست پژوهشکده محیط زیست» منصوب می‌شوید.
وی افزود: امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به «عدالت محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم داری»، «پاکدستی و فساد ستیزی»، «قانون مداری»، «مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی» و تعامل با سایر همکاران در تحقق اهداف سازمان مجدانه بکوشید.
سلاجقه تصریح کرد: توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
مراسم معارفه سرپرست پژوهشکده محیط زیست وتوسعه پایدار سازمان حفاظت محیط زیست صبح امروز(سه شنبه) با حضور علی‌ اصغر دانشیان معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط‌زیست برگزار شد.


منبع: ایرنا
برچسب ها: محیط زیست
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر