تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

طارمی مقابل صلاح در جهنم آنفیلد

باشگاه پورتو پوستر بازی حساس این هفته مقابل لیورپول را با تصویری از مهدی طارمی در کنار ستاره لیورپول منتشر کرد.

کد خبر: ۱۱۴۸۵۴
۱۴:۴۸ - ۰۱ آذر ۱۴۰۰

طارمی مقابل صلاح در جهنم آنفیلد

دیدارنیوز - تیم پورتو چهارشنبه این هفته دیدار حساسی را مقابل لیورپول در شب پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا خواهد داشت. این تیم در حال حاضر با ۵ امتیاز در رده دوم گروه B حضور دارد و فاصله یک امتیازی با میلانِ رده سومی باعث شده تا هر لغزشی، کار صعودش را سخت کند.

دیدار رفت دو تیم در با شکست سنگین پورتو همراه بود؛ این تیم در شبی که طارمی تک گلش را به ثمر رساند، با نتیجه ۵ بر یک مغلوب شاگردان کلوپ شد.

حال در شرایطی که دو تیم در لیگ‌های کشورشان نتایج خوبی کسب کرده اند و پورتو صدرنشین و لیورپول سوم است، بازی برگشت شان روز چهارشنبه برگزار خواهد شد و شاگردان کنسیسائو به دنبال اعاده حیثیت و جبران نتیجه بازی رفت هستند.

رسانه رسمی باشگاه پورتو امروز با انتشار یک پوستر به استقبال بازی چهارشنبه رفت؛ پوستری که عکس بزرگ مهدی طارمی، ستاره ایرانی پرتغالی‌ها در کنار محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول، روی آن خودنمایی می‌کند. طارمی که در این فصل مثل سال اول حضورش، درخشان ظاهر شده، قطعا امید اول گلزنی پورتو مقابل لیورپول خواهد بود و آبی‌های پرتغال از همین حالا حساب ویژه‌ای روی او باز کرده اند.

 

طارمی مقابل صلاح در جهنم آنفیلد

منبع: ورزش 3
برچسب ها: مهدی طارمی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر