تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

الهلال قهرمان آسیا شود ۲۸۷ میلیارد تومان به جیب می‌زند

قرار است فردا الهلال عربستان با پوهانگ استیلرز کره جنوبی در ملک فهد عربستان به دیدار هم بروند، حالا در خبری اعلام شده اگر الهلال در فینال قهرمان شود، ۲۸۷ میلیارد تومان به جیب خواهد زد.

کد خبر: ۱۱۴۸۵۲
۱۴:۳۶ - ۰۱ آذر ۱۴۰۰

الهلال قهرمان آسیا شود ۲۸۷ میلیارد تومان به جیب می‌زند

دیدارنیوز - تیم فوتبال الهلال عربستان فردا (سه شنبه) در فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در ریاض میزبان پوهانگ استیلرز کره جنوبی است.

در همین رابطه عادل الحسینان کارشناس سرمایه گذاری ورزشی به پیش بینی درآمد الهلال در صورت قهرمانی در آسیا با شکست پوهانگ استیلرز پرداخت.

طبق پیش بینی این کارشناس اقتصادی سعودی باشگاه الهلال در صورت برد در بازی فردا و قهرمانی آسیا مبلغ ۳۵ میلیون ریال سعودی (۲۸۷ میلیارد تومان) به جیب خواهد زد.

طبق اعلام این کارشناس ۸ میلیون ریال از بلیت فروشی این بازی عاید الهلال می‌شود. ۸.۵ میلیون ریال با فروش پیراهن‌های خاص فینال آسیا درآمدزایی می‌کند.

۱۵ میلیون ریال در صورت قهرمانی در آسیا از AFC دریافت می‌کند. با تمام پاداش‌ها مبلغ ۳۵ میلیون ریال درآمد الهلال در صورت قهرمانی خواهد بود.

منبع: طرفداری
برچسب ها: الهلال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر