تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

اوزیل بازی مرکب گالاتاسرای را خنثی کرد

دربی بزرگ فوتبال ترکیه با پیروزی شیرین فنرباغچه در دقایق پایانی مقابل گالاتاسرای به پایان رسید.

کد خبر: ۱۱۴۸۰۳
۱۰:۳۶ - ۰۱ آذر ۱۴۰۰

اوزیل بازی مرکب گالاتاسرای را خنثی کرد

دیدارنیوز - دیدار حساس تیم‌های گالاتاسرای و فنرباغچه دو رقیب سنتی فوتبال ترکیه امشب (یکشنبه) از ساعت ۱۹:۳۰ در چارچوب هفته سیزدهم سوپر لیگ این کشور برگزار شد و در پایان تیم میهمان موفق شد جهنم گالا را تبدیل به بهشت کرده و با نتیجه دو بر یک پیروز شود.

گالاتاسرای با استفاده از امتیاز میزبانی و فشار بسیار زیاد هواداران خود موفق شد در دقیقه ۱۶ توسط کرم آکتورکوغلو به گل نخست خود برسد، اما در ادامه کار مسوت اوزیل ستاره باتجربه فنرباغچه در دقیقه ۳۱ کار را به تساوی کشید تا این دیدار با نتیجه مساوی ادامه پیدا کند.

اوزیل بازی مرکب گالاتاسرای را خنثی کرد

نیمه نخست این بازی مانند همیشه محل درگیری بازیکنان دو تیم بود و داور بازی مجبور شد در نیمه نخست ۶ بار از کارت زرد خود استفاده کند. فاتح تریم سرمربی تیم میزبان نیز از داور کارت گرفت.

این دیدار پر تنش و خشن در دقیقه ۸۲ نیز یک اخراجی داشت. مارسل تیزراند از فنرباغچه با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا میهمان دقایق آخر بازی را با فشار بیشتری دنبال کند. گالاتاسرای نیز از این فرصت به خوبی استفاده کرد و در دقیقه ۸۴ توسط امبای دیاگنه به گل دوم رسید، اما داور با کمک VAR این گل را مردود اعلام کرد.

اوزیل بازی مرکب گالاتاسرای را خنثی کرد

اما این پایان کار این بازی جنجالی نبود. میگل کرسپو بازیکن تعویضی فنرباغچه در دقیقه ۴+۹۰ موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند تا جهنم گالاتاسرای تبدیل به بهشت برای فنرباغچه شود.

فنرباغچه با این پیروزی شیرین ۲۳ امتیازی شد و در رده پنجم قرار گرفت. گالاتاسرای نیز با این شکست ۲۱ امتیازی ماند و در رده هشتم جای گرفت.

 

برچسب ها: گالاتاسرای
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر