تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

پرتاپ بطری آب به سر بازیکن معروف فرانسوی بازی را مختل کرد!

در جریان بازی شب گذشته مارسی با لیون، دیمیتری پایه هافبک تیم مارسی مورد اصابت یک بطری اب قرار گرفت که از سوی جمعیت به سمت او پرتاب شد و به سر او برخورد کرد.

کد خبر: ۱۱۴۷۸۵
۰۹:۰۶ - ۰۱ آذر ۱۴۰۰

پرتاپ بطری آب به سر بازیکن معروف فرانسوی بازی را مختل کرد!

دیدارنیوز - دیمتری پایت که خود را آماده زدن کرنر در ورزشگاه ۵۹ هزار نفری المپیک لیون می‌کرد، با پرتاب این ضربه مواجه شد و در اثر شدت ضربه نقش بر زمین شد.

این اتفاق شوکه کننده باعث شد بازی که تازه شروع شده بود و با تساوی بدون گل در جریان بود متوقف شود تا تیم پزشکی وارد زمین شوند و به مداوای پایت بپردازند.

اما دقایقی بعد رودی باکت داور این مسابقه بازیکنان را به سمت تونل ورزشگاه هدایت کرد. این چندمین مورد از جنجال و پرتاب مواد مختلف به سمت بازیکنان در فوتبال فرانسه در این فصل است، جالب اینکه بیشتر این موارد هم در بازی‌های مارسی که در زمین حریفان این تیم برگزار شده، رخ داده است.

فرد پرتاب کننده این بطری از سوی لیدر طرفداران لیون شناخته شد و بعد از اینکه یک سیلی به صورت این فرد زده شد، او را از ورشگاه نیز بیرون انداختند.

تری انری، ستاره سابق تیم ملی فرانسه و تیم ارسنال انگلیس در این مورد گفت: «مردم دارند این صحنه‌ها را می‌بینند. یک بار دیگر شاهد مسابقه‌ای بودیم که به خاطر یک مشت احمق متوقف شد. من دوست ندارم انگلیسی‌ها، اسپانیایی‌ها و ایتالیایی‌ها چنین تصاویری از لیگ فرانسه ببینند. در انگلیس، افرادی که چنین تخلفاتی مرتکب شوند با محرومیت مادام العمر مواجه می‌شوند، نه یک ماه و دوماه، بلکه برای همه عمر!»

تا حدود ۴۵ دقیقه مشخص نبود که این بازی برگزار می‌شود یا نه. هواداران تیم لیون با اولتیماتوم جدی از سوی باشگاه و مسئولان امنیتی ورزشگاه رو به رو شدند تا مراقب رفتار خود باشند.

از ۷ بازی خارج از خانه مارسی در این فصل لیگ یک فرانسه، این سومین بار است که دست کم یکی از بازیکنان این تیم مورد اصابت اشیاء پرتاب شده از سوی هواداران رقیب قرار می‌گیرد.

دیمیتری پایت یکی از جنجالی‌ترین چهره‌های این فصل فوتبال فرانسه است. او در جریان بازی تیمش مقابل نیس در تابستان بطری‌ای که به سمتش پرتاب شده بود به طرف هواران رقیب پرتاب کرد. در آن بازی هم بطری به کمر پایت برخورد کرد. این بازیکن بابت رفتار خود یک جلسه محروم شد. هم تیمی‌آو آلوارو گونزالز نیز بابت مشارکت در درگیری‌های ایجاد شده در آن بازی، دو جلسه محروم شد و پزشک تیم مارسی نیز تا خرداد ماه سال آینده محروم شد.

در جریان بازی تیم لیل در زمین لانس نیز تماشاگران به سمت زمین هجوم آوردند و پلیس ضد شورش وارد عمل شد تا اوضاع را آرام کند.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: لیگ فرانسه
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر