تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

آلودگی هوای تهران، ناسالم برای گروه‌های حساس

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز (۳۰ آبان ماه) هوای تهران در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت که ناشی از شرایط پایدار جوی و عدم وزش باد موثر است.

کد خبر: ۱۱۴۷۳۳
۱۱:۲۸ - ۳۰ آبان ۱۴۰۰

آلودگی هوای تهران

دیدارنیوز - براساس پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبحگاه امروز (۳۰ آبان ماه) با توجه به شرایط پایدار جو و عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده‌ها طی ساعات گذشته همراه با افزایش ترافیک صبحگاهی کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده‌ی ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت. سکون جو در طول روز از پراکندگی آلاینده‌ها جلوگیری خواهد کرد.

تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت یکشنبه (۳۰ آبان ماه) همزمان با افزایش ترافیک شامگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق می‌شود و برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

رشد ناپایداری جوی و افزایش نسبی تندی باد تا صبح روز دوشنبه (اول آذر ماه) تاحدودی سبب پراکندگی آلاینده‌ها خواهد شد، هرچند افزایش تردد خودرو‌ها و درنتیجه افزایش غلظت ذرات معلق، کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد را به‌دنبال خواهد داشت. حاکمیت ناپایداری جو در طول روز و احتمال رگبار پراکنده در برخی ساعات بعدازظهر پراکندگی آلاینده‌ها را تسهیل خواهد کرد.

با عدم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت دوشنبه (اول آذرماه) همراه با ترافیک شامگاهی بر غلظت ذرات معلق افزوده خواهد شد و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس در بیشتر مناطق پرتردد پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۴۸ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۵۰ و کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس است.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر