تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

لیونل مسی بالاخره در فرانسه گل زد! (+ عکس)

فوق ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن سرانجام پایش به گلزنی باز شد و موفق شد در لیگ فرانسه (لوشامپیونا) نخستین گل خود را به ثمر برساند.

کد خبر: ۱۱۴۷۱۱
۲۲:۱۵ - ۲۹ آبان ۱۴۰۰

لیونل مسی بالاخره در فرانسه گل زد! (+ عکس)

دیدارنیوز: لیونل مسی بازی‌های پاری سن ژرمن پیش از تعطیلات بازی‌های ملی را از دست داد و حضور او در ترکیب آلبی سلسته و تمرینات این تیم نیز تا حدی موجب دلخوری مدیران باشگاه فرانسوی را فراهم ساخته بود. اما لیونل مسی بعد از بازگشت به اردوی پاری سن ژرمن و در دیدار امشب این تیم مقابل نانت بالاخره موفق به گلزنی شد تا طلسم عجیب ناکامی او در بازی‌های لیگ فرانسه بالاخره شکسته شود.

در دقیقه ۸۷ این دیدار بود که لیونل مسی پشت محوطه حرکت کرده و با ضربه‌ای تماشایی و دقیق به گوشه دروازه موفق شد گل سوم پاری سن ژرمن ۱۰ نفره را مقابل نانت به ثمر رسانده و برتری تیمش در این دیدار دشوار را قطعی سازد.

بدین ترتیب لیونل مسی بعد از ۱۹۰ روز موفق شد در بازی‌های لیگ دروازه حریف را باز کند. آخرین بار این اتفاق با لباس بارسلونا برای این ستاره ۳۴ ساله رخ داده بود و امشب و مقابل نانت بالاخره نام لیونل مسی در فهرست گلزنان در لیگ فرانسه ثبت شد. البته لیونل مسی در هفته‌های ابتدایی لیگ یک فرانسه هنوز شرایط بازی کردن را بعد از انتقال به پاری سن ژرمن هنوز به طور کامل پیدا نکرده بود و او در چند مسابقه نیز به علت مصدومیت غایب بود.

اما به هر حال احتمالا زودتر از این‌ها در انتظار گلزنی لیونل مسی در لباس پاری سن ژرمن در لیگ فرانسه بودیم و کمتر کسی تصور می‌کرد این اتفاق بالاخره در دهه پایانی ماه نوامبر رخ دهد. مائوریسیو پوچتینو امیدوار است این روند درخشش لیونل مسی در ادامه فصل و به خصوص در لیگ قهرمانان نیز ادامه پیدا کند.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر