تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

استاد دانشگاه درباره دادگاه آبان ۹۸: نمایش مضحک انگلستان است

عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به برگزاری دادگاه نمایشی آبان در لندن، گفت: انگلستان به خاطر طلبی که ایران حدود ۵۰ سال است از آن‌ها دارد تلاش می‌کند با چنین اقدامات مضحکی ما را تحت فشار قرار دهد تا این طلب را پرداخت نکند.

کد خبر: ۱۱۴۶۷۳
۱۳:۱۶ - ۲۹ آبان ۱۴۰۰

استاد دانشگاه درباره دادگاه آبان ۹۸: نمایش مضحک انگلستان است

دیدارنیوز - محمدرضا مرندی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی، با اشاره به نمایش مضحکی که با عنوان دادگاه آبان در لندن برگزار شد، گفت: درباره این نمایش یک تحلیل این است که انگلستان به خاطر طلبی که ایران حدود ۵۰ سال است از آن‌ها دارد تلاش می‌کند با چنین اقدامات مضحکی ما را تحت فشار قرار دهد تا این طلب را پرداخت نکند.

وی افزود: این طلب بابت خرید‌های نظامی ایران از انگلیس درحدود ۵۰ سال پیش است که انگلیسی‌ها از تحویل آن به کشور ما سرباز زدند، و گفته می‌شود در حدود ۲/۵ میلیارد سود این طلب است که انگلستان از پرداخت آن طفره می‌رود، این در حالی است که دادگاه‌های بین المللی و ظاهرا دادگاه‌های خود انگلیس هم حکم به نفع ما دادند.

این استاد دانشگاه افزود: این‌هایی که این نمایش مضحک را راه انداخته اند، دارند حرکت‌های ایذایی انجام می‌دهند تا بتوانند ایران را تحت فشار قرار دهند.

مرندی اظهار داشت: البته کار انگلیس همین است و شما می‌بینید در رسانه‌هایی مثل بی بی سی، شبکه من و تو و شبکه‌های فارسی زبان دیگری که راه انداخته اند علیه انقلاب اسلامی فعالیت می‌کنند و این رفتار موضوع تازه‌ای نیست.

برچسب ها: آبان 98
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر