تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

اسرائیل از تصمیم انگلیس برای تروریستی نامیدن حماس استقبال کرد

وزرای خارجه و جنگ دولت اسرائیل از تصمیم انگلیس برای "تروریسی" اعلام کردن جنبش مقاومت اسلامی حماس استقبال کردند.

کد خبر: ۱۱۴۶۵۴
۱۱:۱۹ - ۲۹ آبان ۱۴۰۰

اسرائیل از تصمیم انگلیس برای تروریستی نامیدن حماس استقبال کردند

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، یائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل و شریک دولت ائتلافی این رژیم در سخنانی در واکنش به "تروریستی" اعلام کردن حماس از سوی دولت انگلیس اظهار کرد: تصمیم انگلیس مبنی بر "تروریستی" اعلام کردن تمامی بازو‌های حماس یک دستاورد دیگر برای وزارت خارجه اسرائیل و کشور‌های در ارتباط با آن است.

وی از پریتی پاتل، وزیر کشور و لیز تراس، وزیر امور خارجه انگلیس و همچنین دولت این کشور به دلیل اتخاذ این تصمیم تشکر و قدردانی کرد.

لاپید تاکید کرد: این یک تصمیم مهم است و ابزار‌های اضافی را برای جلوگیری از ادامه رشد حماس در اختیار سرویس‌های امنیتی انگلیس قرار می‌دهد.

بنی گانتس، وزیر جنگ اسرائیل هم در بیانیه‌ای کوتاه در این باره گفت: از تصمیم دولت انگلیس برای "تروریستی" خواندن تمامی شاخه‌های حماس استقبال می‌کنم.

وی افزود: این تصمیم حامل پیام قوی است که بر عدم سازش و چشم‌پوشی از فعالیت‌های "تروریستی" برای هدف قرار دادن دولت اسرائیل و جوامع یهودی تاکید دارد.

این اظهارات پس از آن مطرح شد که وزیر کشور انگلیس جمعه اعلام کرد؛ گروه حماس در این کشور غیرقانونی اعلام شده و به طور کامل ممنوع‌الفعالیت شده است.

منبع: ایلنا
برچسب ها: حماس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی