تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

وجود بندی خاص، ریاست پولادگر بر تکواندو را ۲۵ ساله خواهد کرد

بر اساس بندی که در اساسنامه جدید فدراسیون‌های ورزشی وجود دارد، پولادگر که صندلی ریاست فدراسیون تکواندو را از سال ۱۳۷۹ در دست دارد می‌تواند عمر ریاست خود را در این فدراسیون به ۲۵ سال برساند.

کد خبر: ۱۱۴۶۴۰
۰۹:۱۶ - ۲۹ آبان ۱۴۰۰

وجود بندی خاص، ریاست پولادگر بر تکواندو را ۲۵ ساله خواهد کرد

دیدارنیوز - در شرایطی که در اساسنامه جدید فدراسیون‌های ورزشی، هر فرد می‌تواند حداکثر تا ۳ دوره به عنوان رییس فدراسیون به فعالیت خود ادامه دهد، مصوبه‌ای که می‌توانست برای دور کردن برخی مدیران، که سالیان زیادی است صندلی ریاست را رها نمی‌کنند، مثمر ثمر باشد، اما اضافه شدن یک بند به این مصوبه، راه را برای ریاست بیش از ۳ دوره بر فدراسیون ها، باز کرده است!

بر اساس بند ۳ ماده ۲۲ اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی آماتوری جمهوری اسلامی ایران، در صورتی که رییس فدراسیون، یکی از اعضای هیئت رییسه جهانی یا رییس، نایب رییس و دبیرکل کنفدراسیون‌های آسیایی مربوطه باشد، انتخاب مجدد وی تا زمان تصدی پست‌های مورد اشاره بیش از سه دوره بلامانع است.

بر این اساس محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو که از سال ۱۳۷۹ بدون وقفه ریاست فدراسیون تکواندو را بر عهده دارد، به لطف این بند و تبصره می‌تواند بار دیگر نیز برای رسیدن به صندلی ریاست فدراسیون تکواندو برنامه ریزی کند.

پولادگر ۱۸ مهر ۱۴۰۰ در سمت خود به عنوان نایب رییس اتحادیه تکواندوی آسیا ابقا شد تا با این سمت و البته بند ۳ ماده ۲۲ اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی، بتواند بار دیگر در انتخابات فدراسیون تکواندو برای رسیدن به رکورد حتی ۲۵ سال ریاست مداوم بر فدراسیون تکواندو تلاش کند!

انتخابات فدراسیون تکواندو ۱۵ دی برگزار می‌شود و پولادگر نیز یکی از کاندیدا‌های ریاست این فدراسیون است.

پولادگر همچنین پیش از آغاز دوران ریاست، سابقه ۶ سال نایب رییسی فدراسیون تکواندو طی سال‌های ۱۳۷۳ تا ۱۳۷۹ را در کارنامه خود دارد.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر