تیتر امروز

تکاپو برای دور جدید مذاکرات وین

تکاپو برای دور جدید مذاکرات وین

آخر این هفته دور جدید مذاکرات در وین از سر گرفته می‌شود. برخی کارشناسان هشتمین یا دومین دور مذاکرات وین در دولت جدید را بسیار سرنوشت ساز می‌دانند.
بحران آب؛ طبیعت، تغییرات اقلیمی و مسئولیت‌ها
در گفت‌وگوی دیدار با حسین کلاه‌کج بررسی شد:

بحران آب؛ طبیعت، تغییرات اقلیمی و مسئولیت‌ها

مسئله اعتراضات کشاورزان اصفهان و شهروندان استان چهارمحال و بختیاری به بی‌آبی، هنوز تازه است و مانند دیگر مسائل استخوان لای زخم حل نشده باقی مانده است. در گفت‌وگو با حسین کلاه‌کج فعال مدنی و کارشناس...

ترکیب غیرمنتظره پرسپولیس در دیدار با مس رفسنجان؛ یحیی با ملی پوشان چه می‌کند؟

دنیای معدن- وحید امیری، مهدی ترابی و میلاد سرلک سه ملی پوش پرسپولیس هستند که به دلیل انجام بازی های ملی ممکن است در دیدار با مس رفسنجان نیمکت نشین شوند.

کد خبر: ۱۱۴۵۹۱
۰۹:۳۹ - ۲۸ آبان ۱۴۰۰

 

ترکیب غیرمنتظره پرسپولیس در دیدار با مس رفسنجان؛ یحیی با ملی پوشان چه می‌کند؟

دیدارنیوز: سه بازیکن ملی پوش پرسپولیس تنها یک جلسه آن هم سبک پنج شنبه همراه تیم باشگاهی خود تمرین کردند و سپس همراه تیم به رفسنجان می‌روند.

با توجه به دو بازی پشت سر هم تیم ملی و پرواز‌های طولانی از لبنان به اردن و از اردن به ایران، شنیده شد این احتمال وجود دارد یحیی گل محمدی یک یا دو بازیکن ملی‌پوش خود را نیمکت‌نشین کرده و به آن‌ها استراحت بدهد اما…

از اردوی پرسپولیس خبر می‌رسد سرمربی این تیم قصد ندارد به هیچ یک از سه بازیکن ملی پوش خود استراحت بدهد. وحید امیری، میلاد سرلک و مهدی ترابی در بازی مقابل مس رفسنجان که امروز (جمعه) برگزار می‌شود در ترکیب اصلی پرسپولیس به میدان خواهند رفت.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر