تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

فیلم سوتی جدید مهدی طارمی، سوژه متلک سنگین مجری جنجالی

پس از پیروزی تیم ملی ایران مقابل لبنان ، مهدی طارمی که به دلیل اختلافاتی با دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی در این دیدار حضور نداشت ، در یک توییت پیروزی ملی پوشان ایرانی را تبریک گفت . او در پیام تبریک خود به جای تیم ملی لبنان از تیم ملی بحرین نام برد . عبدالله روا مجری برنامه ویدیو چک هم این سوتی مهدی طارمی را دست مایه طنز قرار داد .

کد خبر: ۱۱۴۵۹۰
۰۹:۱۱ - ۲۸ آبان ۱۴۰۰

 

فیلم سوتی جدید مهدی طارمی، سوژه متلک سنگین مجری جنجالی

دیدارنیوز: پس از پیروزی تیم ملی ایران مقابل لبنان در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، مهدی طارمی ستاره تیم ملی کشورمان که به دلیل اختلافاتی با دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی در این دیدار حضور نداشت، در یک توییت، پیروزی ملی پوشان ایرانی را تبریک گفت. او در پیام تبریک خود به جای تیم ملی لبنان از تیم ملی بحرین نام برد. عبدالله روا مجری برنامه ویدیو چک هم این سوتی مهدی طارمی را دست مایه طنز قرار داد.

 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر