تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

ستاره مراکشی در لیست خرید ژاوی برای بارسلونا

حکیم زیاش، وینگر چلسی، جز بازیکنانی است که تحت نظر مدیران و کادر فنی باشگاه بارسلونا قرار دارد.

کد خبر: ۱۱۴۵۳۴
۱۹:۳۰ - ۲۶ آبان ۱۴۰۰

ستاره مراکشی در لیست خرید ژاوی برای بارسلونا

دیدارنیوز - زیاش از شرایطی که در لندن دارد راضی نیست و به نظر می‌رسد که اعتماد نداشتن توماس توخل به این بازیکن باعث شده که او به فکر جدایی از چلسی باشد.

رسانه‌های مختلفی در روز‌های اخیر از علاقه چندین باشگاه به جذب این بازیکن خبر داده بودند، اما جدی‌ترین آن‌ها بروسیا دورتموند بود که شرایط این بازیکن را به دقت زیر نظر داشت.

حالا روزنامه اسپورت مدعی شده که باشگاه بارسلونا نیز جز مشتریان جدی زیاش است و در نظر دارد تا پیشنهادی را در پنجره نقل و انتقالاتی ژانویه برای خرید این بازیکن ارائه کند. به گفته این روزنامه اسپانیایی، جذب این بازیکن کار چندان دشواری به نظر نمی‌رسد، چون می‌تواند به صورت قرضی صورت بگیرد و مدیران چلسی نیز مشکل خاصی با جدایی او ندارند.

این اولین بار نیست که نام زیاش و بارسلونا در کنار هم شنیده می‌شود، پیش از این نیز در سال ۲۰۱۹ و پس از درخشش خیره‌کننده این بازیکن در ترکیب آژاکس، بارسلونا برای جذب او ابراز علاقه کرده بود، اما در نهایت حاضر نشد ۴۰ میلیون یورو برای خریدش پرداخت کند و زیاش به چلسی ملحق شد.

با این حال همچنان همه چیز بستگی به نظر ژاوی دارد که قدرت مدیریت تمامی ابعاد تیمش را در اختیار گرفته و هیچ نقل و انتقالی بدون تایید نهایی و قطعی این مربی کاتالان صورت نمی‌گیرد.

نباید فراموش کرد که پست این بازیکن تیم ملی مراکش با عثمان دمبله یکی است و ژاوی پیش از این اعلام کرده بود که خواهان تمدید قرارداد این بازیکن است. این در حالی است که انتخاب باشگاه قطعا زیاش حکیم است، اما تصمیم گیرنده نهایی ژاوی است.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر