تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

مایلی کهن شنبه یا جمعه جراحی می‌شود

ناصر فریادشیران یکی از دوستان نزدیک مایلی کهن می‌گوید قرار است جمعه یا به احتمال زیاد شنبه آتی با حضور در یک بیمارستان دیگر، توسط تیم دکتر ماندگار که یکی از زبده‌ترین جراحان قلب کشور محسوب می‌شود جراحی شود.

کد خبر: ۱۱۴۵۲۶
۱۵:۰۵ - ۲۶ آبان ۱۴۰۰

مایلی کهن شنبه با جمعه جراحی می‌شود

دیدارنیوز - محمد مایلی کهن سرمربی اسبق تیم ملی کشورمان چند روز قبل به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شد و همین مسئله اهالی فوتبال را به شدت نگران سلامتی او کرد. مایلی کهن از مدت‌ها قبل باید عمل قلب باز انجام می‌داد، ولی با توجه به شیوع ویروس کرونا، این جراحی چند بار به تعویق افتاد تا اینکه سرانجام او روز دوشنبه در بیمارستان قلب شهید رجایی بستری شد تا به طور ویژه مورد معاینه و معالجه قرار بگیرد.

در همین رابطه ناصر فریادشیران مدیر سابق آکادمی باشگاه استقلال و یکی از دوستان نزدیک او گفت: آقای مایلی‌کهن پیش از ظهر چهارشنبه با نظر پزشکان از بیمارستان مرخص شد، ولی روند درمانی او هنوز به پایان نرسیده است، چون طبق هماهنگی‌های صورت گرفته قرار است جمعه یا به احتمال زیاد شنبه آتی با حضور در یک بیمارستان دیگر، توسط تیم دکتر ماندگار که یکی از زبده‌ترین جراحان قلب کشور محسوب می‌شود جراحی شده و از شر این مشکل که سال‌هاست او را آزار می‌دهد، خلاص شود. از همه مردم هم می‌خواهم برای سلامتی و بهبودی حاج‌آقا دعا کنند.

برچسب ها: مایلی کهن
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر