تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

امیر عابدزاده: پدرم خوشحال است

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران که بعد از مدت‌ها در یک بازی رسمی به میدان رفت و در پیروزی ۳ بر صفر مقابل سوریه دروازه تیمش را هم بسته نگه داشت، می‌گوید پدرش (احمدرضا عابدزاده) از این موفقیت خوشحال است.

کد خبر: ۱۱۴۵۰۱
۱۱:۵۱ - ۲۶ آبان ۱۴۰۰

امیر عابدزاده: پدرم خوشحال است

دیدارنیوز - تیم ملی فوتبال ایران در شبی که برای نخستین بار امیر عابدزاده را در یک بازی رسمی در درون دروازه خود می‌دید، با برتری ۳ بر صفر مقابل سوریه، یک قدم دیگر به جام جهانی قطر نزدیک شد و در صورت کسب سه امتیاز بازی با عراق می‌تواند به این رقابت‌ها صعود کند.

امیر عابدزاده که برای اولین بار در یک بازی رسمی درون دروازه تیم ملی بود و جا پای پدرش احمدرضا عابدزاده گذاشت و یاد او را برای میلیون‌ها فوتبال دوست ایرانی زنده کرد، درباره احساس پدرش از این اتفاق گفت: او هم خیلی خوشحال است. باعث افتخارم است که موجب غرور خانواده‌ام می‌شوم.

دروازه‌بان ایرانی پونفرادینای اسپانیا درباره پیروزی مقابل سوریه و بسته ماندن دروازه تیم ملی گفت: عالی بودیم. خدا را شکر بازی را بردیم. چه برد خوبی بود. از خوشحالی مردم خوشحال هستم. خودم هم از این نتیجه خوشحالم.

وی درباره استمرار حضورش در درون دروازه تیم ملی در بازی‌های آینده گفت: توکل ما به خداست. تلاشم را می‌کنم. همیشه وظیفه خودم را انجام دادم. ما یک هدف تیمی داریم که به جام جهانی صعود کنیم. ان‌شاء‌الله همه بتوانیم کمک کنیم و به جام جهانی برویم.

تیم ملی فوتبال ایران از شش بازی خود در دور نهایی انتخابی جام جهانی ۱۶ امتیاز کسب کرده و با کسب پیروزی مقابل عراق در هفته هفتم این مسابقات در هفتم بهمن ۱۴۰۰، می‌تواند در ورزشگاه آزادی صعود به جام جهانی را جشن بگیرد.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر