تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

زمان سوپرجام مشخص شد

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ توضیحاتی را درباره برنامه ریزی مسابقات پیش رو بعد از اتمام دیدارهای اخیر تیم ملی ارائه کرد.

کد خبر: ۱۱۴۴۹۵
۱۱:۱۶ - ۲۶ آبان ۱۴۰۰

زمان سوپرجام مشخص شد

دیدارنیوز - سهیل مهدی درباره زمان قطعی پایان نیم فصل اول لیگ برتر با توجه به اینکه تیم ملی فوتبال کشورمان تا ۷ بهمن مسابقه‌ای ندارد، پاسخ داد: زمان نیم فصل حدودی مشخص است، اما اعلام قطعی آن یکی دو روز کار دارد. بازه‌ای که برای پایان نیم فصل در نظر گرفته‌ایم بین ۳ تا ۵ بهمن است، اما مشغول برآورد هستیم تا ببینیم می‌توانیم تا آن زمان مسابقه دیگری را هم برگزار کنیم یا خیر.

وی در خصوص زمان برگزاری دیدار سوپرجام بین پرسپولیس و فولاد توضیح داد: سوپرجام پس از پایان نیم فصل اول برگزار می‌شود. ۳-۲ روز صبر کنید تا درباره همه این برنامه‌ریزی‌ها اطلاع‌رسانی دقیق صورت بگیرد.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص زمان حضور تیم‌های لیگ برتر در مسابقات جام حذفی گفت: می‌خواهیم همه مسابقات را هماهنگ کرده و بالانس لازم را برای جام حذفی و لیگ برتر ایجاد کنیم. این کار نیاز به ۳-۲ روز زمان دارد. البته احتمال دارد تیم‌های لیگ برتری اواخر نیم فصل اول یا اوایل نیم فصل دوم بازی‌های خود را در جام حذفی آغاز کنند.

مهدی درباره اینکه آیا برای برنامه‌ریزی قطعی نیم فصل دوم جلسه‌ای هم با دراگان اسکوچیچ و کادر فنی تیم ملی برگزار خواهد کرد، اظهار داشت: تا فیفا دی بعدی برنامه تیم ملی را با نظر اسکوچیچ بسته‌ایم و اگر مشکلی پیش نیاید تا فروردین بیشتر از ۱۸ یا ۱۹ هفته از لیگ برتر برگزار می‌شود. توافق‌های لازم با اسکوچیچ صورت گرفته و طبق برآورد‌های ابتدایی، لیگ برتر بین پایان اردیبهشت تا ۳۰ خرداد سال آینده به اتمام می‌رسد. به این شرط که برنامه لیگ قهرمانان هم اجازه اتمام مسابقات در آن زمان را به ما بدهد، زیرا این رقابت‌ها به شکل متمرکز قبل از این تاریخ برگزار خواهد شد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر