تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

محمد دایی درباره مذاکره دایی با فدراسیون سوریه: مذاکره شد اما قطعی نیست

محمد دایی برادر علی دایی درباره خبر پیشنهاد فدراسیون تیم ملی سوریه به دایی می‌گوید مذاکراتی صورت گرفته اما هنوز چیزی به طور رسمی قطعی نشده است.

کد خبر: ۱۱۴۴۸۶
۱۰:۵۳ - ۲۶ آبان ۱۴۰۰

پیشنهاد فدراسیون سوریه به علی دایی

دیدارنیوز - محمد دایی در خصوص مذاکره فدراسیون فوتبال سوریه با علی دایی صحبت کرد.

شنیده‌ایم که فدراسیون فوتبال سوریه پیشنهادی را به علی دایی ارائه کرده و احتمال دارد او به‌زودی جایگزین نزار محروس شود. این موضوع چقدر صحت دارد؟
من اطلاعات زیادی درباره مذاکرات ندارم، اما به محض اینکه خبری شود، بدون شک از سوی فدراسیون فوتبال سوریه اعلام خواهد شد.

پیشنهاد رسیده از سوی این فدراسیون را تایید می‌کنید؟
صحبت‌هایی انجام شده و مذاکرات صورت‌گرفته، اما این موضوع هنوز قطعی نشده است. باید صبر کنیم و ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

اگر دایی سرمربی تیم ملی سوریه شود شما به‌عنوان دستیار به او ملحق خواهید شد؟
همان‌طور که گفتم ابتدا باید مذاکرات به نتیجه برسد و قطعی شود و در ادامه علی‌آقا درباره دستیاران خود تصمیم خواهد گرفت، اما با توجه به اینکه هنوز مذاکرات قطعیت پیدا نکرده نمی‌توانم دراین‌باره نظر بدهم.

در روز‌های اخیر ثبت یک گونه جدید ماهی به نام علی دایی، واکنش‌های مختلفی را در فضای مجازی به همراه داشته است. شما فکر می‌کنید از نام علی دایی سوءاستفاده شده است؟
به‌هرحال باید قبل از انجام هرکاری با شخص ایشان مشورت شود و سپس آن را انجام دهند، هرچند شاید افرادی که این کار را کرده‌اند نیت‌شان خیر بوده، اما به نظر من باید هماهنگی‌ها انجام می‌شد و مذاکرات با علی دایی صورت می‌گرفت و در ادامه خبر آن منتشر می‌شد. متاسفانه این اتفاق رخ نداده، اما در کنار این‌ها من نمی‌دانم چرا برخی دنبال سوژه می‌گردند تا حرف‌های بی‌خود دراین‌باره بزنند و بخندند. من نمی‌دانم کاری که محققان انجام داده‌اند درست است یا خیر، اما بدون شک هر شوخی و حرفی اندازه خودش را دارد و نباید زیاده‌روی انجام شود. متاسفانه برخی افراد در بعضی اتفاقات زیاده‌روی می‌کنند و همه‌چیز را به مضحکه می‌گیرند. این موضوع شاید به این دلیل باشد که آن‌ها به اندازه کافی از زندگی لذت نمی‌برند و شاد نیستند، بنابراین دنبال حرف یا سوژه‌ای هستند تا از آن استفاده کنند و با آن خوش باشند.

شما چه کسی را مقصر این اتفاقات می‌دانید؟
من حقیقتا از نیت فرد یا افرادی که این کار را کرده‌اند اطلاع ندارم، اما می‌گویم آن‌ها باید مشورت می‌کردند و اگر علی دایی قبول می‌کرد این کار را انجام می‌دادند. هرچند ممکن است آن‌ها سوءنیتی نداشته باشند، اما به‌هر‌حال باید مذاکره می‌کردند و علی دایی را در جریان اتفاقی که قرار است بیفتد، قرار می‌دادند.

علی دایی دراین‌باره صحبتی با شما نکرده است؟
خیر، من با ایشان درباره این موضوع خاص صحبت نکردم و نمی‌دانم نظرشان چیست.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۵
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
0
0
محمد دایی چه درزمه ای داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته اگه شما دست از سر فوتبال ایران بردارید بهتره . چون مربی نیستید هر چند علی دایی سرزن خوبی بود
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر