تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

سیدبندی پلی آف اروپا برای رسیدن به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مشخص شد

پس از مشخص شدن چهره ۱۲ تیم حاضر در مرحله پلی آف جام جهانی، سیدبندی مرحله نخست انجام شد که پرتغال و ایتالیا مشهورترین تیم‌ها به همدیگری برخورد نمی‌کنند.

کد خبر: ۱۱۴۴۶۶
۰۹:۱۱ - ۲۶ آبان ۱۴۰۰

سیدبندی پلی آف اروپا برای رسیدن به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مشخص شد

دیدارنیوز - بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره اروپا به پایان رسید و هلند هم به ۹ تیم قبلی که صعودشان را قطعی کرده بودند پیوست. به این ترتیب تیم‌های صربستان، اسپانیا، سوئیس، فرانسه، بلژیک، دانمارک، هلند، کرواسی، انگلیس و آلمان به صورت مستقیم راهی جام جهانی شدند.

با این حال هنوز ۱۲ تیم دیگر هم شانس صعود دارند که این لیست شامل تیم‌های ملی پرتغال، سوئد، ایتالیا، اوکراین، ولز، اسکاتلند، ترکیه، روسیه، لهستان و مقدونیه شمالی به‌عنوان ۱۰ تیم دوم مرحله انتخابی و تیم‌های اتریش و جمهوری چک (از طریق سهمیه لیگ ملت‌های اروپا) می‌شود.

در مرحله پلی‌آف این ۱۲ تیم در سه مسیر که هر مسیر شامل دو بازی می‌شود روبه‌روی یکدیگر قرار می‌گیرند و در نهایت سه تیم برتر هر مسیر راهی جام جهانی خواهند شد.

در دور اول مرحله پلی‌آف، تیم‌های دوم برتر مرحله انتخابی یعنی پرتغال، اسکاتلند، ایتالیا، روسیه، سوئد و ولز در سید نخست قرار می‌گیرند و با یکدیگر روبه‌رو نخواهند شد. در سید دوم نیز تیم‌های ترکیه، لهستان، مقدونیه شمالی، اوکراین، اتریش و چک قرار خواهند گرفت. در دور دوم، اما امکان رویارویی هر تیمی با دیگر وجود خواهد داشت.

قرعه‌کشی مرحله پلی‌آف ۹ روز دیگر (۲۶ نوامبر) برگزار خواهد شد

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر