تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

دو اتهام سنگین جدید برای فوتبالیست سرشناس زندانی

مدافع منچسترسیتی که در زندان به سر می‌برد حالا با اتهام دو مورد تجاوز جدید روبه‌رو شده است

کد خبر: ۱۱۴۴۵۰
۱۷:۳۰ - ۲۵ آبان ۱۴۰۰

دو اتهام سنگین جدید برای فوتبالیست سرشناس زندانی

دیدارنیوز - بنژامن مندی، مدافع تیم منچسترسیتی که مدتی است به اتهام تجاوز جنسی در زندان به سر می‌برد حالا با اتهام دو تجاوز جدید دیگر رو به رو شده است.

این موضوع از سوی دادستانی سلطنتی انگلیس اعلام شده است. در بیانیه‌ای که از سوی دادستانی منتشر شده است آمده که پلیس چشایر (منچستر) تایید کرده که بازیکن فرانسوی تیم فوتبال منچسترسیتی دو مورد دیگر تجاوز نیز در پرونده خود دارد. فردی به نام لوئیس سا‌ها ماتوری ۴۰ ساله نیز که با اتهامی مشابه در زندان به سر می‌برد در همین منطقه با دو مورد تجاوز جدید روبه‌رو شده است. این فرد البته نسبتی با لوئیس سا‌ها فوتبالیست سابق که در تیم‌های انگلیسی بازی می‌کرد، ندارد.

اما پرونده مندی و سا‌ها به هم مربوط است و این دو فرد فعلا در زندان به سر می‌برند و تا ژانویه ۲۰۲۲ که دادگاه آن‌ها برگزار خواهد شد این وضعیت ادامه دارد. بابت این دو اتهام جدید مندی و سا‌ها باید در دادگاه اولیه خود که فردا برگزار می‌شود شرکت کنند و بعد از بازجویی‌های اولیه، دادگاه نهایی آن‌ها زمستان برگزار خواهد شد

مدافع چپ منچسترسیتی با این حساب حالا با اتهام ۶ مورد تجاوز جنسی و یک مورد آزار جنسی رو به رو است که این اتهام‌ها از سوی چهار شاکی او مطرح شده است.

برچسب ها: منچسترسیتی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر