تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

فدراسیون سوریه مذاکره با علی دایی را رد کرد

در پی خبری که بر مذاکره فدراسیون فوتبال سوریه با علی دایی منتشر شد اما کمیته موقت فدراسیون فوتبال سوریه هیچ مذاکره‌ای با علی دایی برای مربیگری در تیم ملی این کشور انجام نداده است.

کد خبر: ۱۱۴۴۴۴
۱۶:۳۲ - ۲۵ آبان ۱۴۰۰

فدراسیون سوریه مذاکره با علی دایی را رد کرد

دیدارنیوز - امروز خبری در خصوص حضور علی دایی روی نیمکت تیم ملی سوریه به جای نزار محروس مطرح شد.

گفته می‌شد فدراسیون فوتبال سوریه با دایی تماس گرفته و مذاکراتی را در این زمینه با سرمربی سابق تیم ملی ایران داشته است. این شایعات درحالی مطرح شد که شاگردان اسکوچیچ امشب از ساعت ۱۹:۳۰ میهمان تیم ملی سوریه در اردن هستند.

در این زمینه ناصر بکار خبرنگار سوری سایت «غلوبال» نیز اعلام کرد که طی صحبتی که با توفیق سرحان دبیرکل فدراسیون فوتبال سوریه داشته این موضوع را پرسیده است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال سوریه در این زمینه، اظهار داشت: کمیته موقت فدراسیون فوتبال سوریه هیچ مذاکره‌ای با علی دایی برای مربیگری در تیم ملی این کشور انجام نداده است.

وی افزود: کادرفنی کنونی با حضور نزار محروس همچنان روی کار هستند و شایعات مطرح شده در زمینه برکناری محروس صحت ندارد و فدراسیون سوریه مذاکره‌ای با دایی انجام نداده است.

برچسب ها: علی دایی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر