تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

ماجرای ممنوعیت واردات خودروی ایرانی به سوریه چه بود؟

طبق اعلام روابط عمومی اتاق تهران مجوز واردات خودرو ساخت ایران از سوی دولت سوریه، لغو شده است، اما این تصمیم تنها مربوط به خودرو‌های ایرانی نیست و بنا بر گفته عضو هیات نمایندگان اتاق تهران، این ممنوعیت برای تولیدات سایر کشور‌ها نیز اعمال شده است.

کد خبر: ۱۱۴۴۰۷
۱۲:۳۷ - ۲۵ آبان ۱۴۰۰

ماجرای ممنوعیت واردات خودروی ایرانی به سوریه چه بود؟

 

دیدارنیوز: انتشار خبری در خصوص لغو مجوز واردات خودروی ایرانی به کشور سوریه واکنش های زیادی را در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشت اما اصل این ماجرا چیز دیگریست و این ممنوعیت برای خودروهای تولیدی سایر کشورها نیز اعمال شده است.

یکی از کاربران توییتری در واکنش به این شایعه نوشت: به علت محدودیت ارزی سوریه، واردات خودرو (از هر کشوری) بعلاوه هر کالایی که مشابهه داخلی دارد ممنوع شده است!

انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

منبع: میزان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر