تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

سرمربی پالمیراس سرمربی جدید النصر می‌شود

سرمربی تیم فوتبال پالمیراس برزیل پیشنهاد باشگاه النصر عربستان برای هدایت این تیم را پذیرفت.

کد خبر: ۱۱۴۳۹۷
۱۱:۳۴ - ۲۵ آبان ۱۴۰۰

انتخاب سرمربی پالمیراس

دیدارنیوز - باشگاه النصر پس از برکناری پدرو امانوئل پرتغالی به دنبال یافتن یک گزینه نامدار برای هدایت این تیم در ادامه رقابت‌های فصل جاری فوتبال عربستان است و گفته می ‎شود یک مربی جوان و موفق اروپایی پیشنهاد این باشگاه را پذیرفته است.

به نوشته روزنامه المیدان الریاضی عربستان آبل فریرا سرمربی پرتغالی باشگاه پالمیراس برزیل رسما با پیشنهاد باشگاه النصر موافقت کرده و به زودی هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت.

فریرای ۴۳ ساله که با پالمیراس به قهرمانی جام لیبرتادورس رسید یکی از گزینه‌های فدراسیون تاریخ و آمار فوتبال برای انتخاب بهترین مربی سال جهان است.

پیش از این و قبل از انتخاب ژاردیم، باشگاه الهلال به دنبال جذب فریرا بود و حالا به نظر می‌رسد این مربی جوان در آستانه ورود به فوتبال خاورمیانه قرار دارد.

این مربی پرتغالی همچنین سابقه هدایت باشگاه‌های اسپورتینگ لیسبون و براگای پرتغال را نیز در کارنامه خودش داشته و در لیگ یونان سرمربی پائوک بوده است.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر