تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

برادر زن فغانی از لیست داوران بین الملی خط خورد!

عرب براقی داور با تجربه فوتبال ایران که سال گذشته از کمیته داوران انتقاد کرده بود، امسال نیز توسط فدراسیون فوتبال به عنوان داور الیت به کنفدراسیون فوتبال معرفی نشد.

کد خبر: ۱۱۴۳۱۴
۱۲:۴۴ - ۲۴ آبان ۱۴۰۰

برادر زن فغانی از لیست داوران بین الملی خط خورد!

دیدارنیوز - امیر عرب براقی طی سال‌های گذشته به عنوان یکی از داوران جوان و باتجربه فوتبال ایران نامش مطرح شده است. این داور که یکی دو سال در لیست بین المللی حضور داشت، سال گذشته با نظر کمیته داوران وقت از لیست دور شد و به جای او علی اصغر مومنی در لیست بین المللی قرار گرفت.

در آن مقطع عرب براقی ضمن گلایه و ابراز ناراحتی از کمیته داوران برخی مسائل غیرفنی را دلیل این مساله دانست گلایه‌هایی را مطرح کرد. حالا برای دومین سال متوالی کمیته داوران با وجود تغییراتی که داشته نام عرب براقی را در بین ۷ گزینه نهایی داوران بین المللی قرار نداده است.

علیرضا فغانی، موعود بنیادی فر، بیژن حیدری، پیام حیدری، حسن اکرمی، سیدوحید کاظمی و سیدعلی اصغر مومنی ۷ داوری هستند که نامشان از سوی کمیته داوران در لیست الیت قرار گرفته است.

غیبت عرب براقی که برادر همسر علیرضا فغانی هم هست در لیست بین المللی شائبه‌های جدیدی را مطرح کرده است. این داور ۳۱ ساله که بازی‌های مهمی را سوت زده و به خوبی از پس قضاوت‌ها برآمده حالا بار دیگر جایی در بین داوران بین‌المللی ندارد.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: علیرضا فغانی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر