تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.

گرفتن وام ۲۲ میلیاردی از یک صندوق قرض الحسنه ویژه محرومین برای پرداخت طلب کالدرون!

باشگاه پرسپولیس برای پرداخت طلب کالدرون از یک صندوق قرض الحسنه که ویژه محرومین برای اشتغالزایی است، وام ۲۲ میلیاردی گرفته است.

کد خبر: ۱۱۴۳۰۱
۱۱:۴۲ - ۲۴ آبان ۱۴۰۰

گرفتن وام میلیاردی برای پرداخت طلب کالدرون

دیدارنیوز - مدیران پرسپولیس در روز‌های اخیر بدهی خود به گابریل کالدرون را به حساب این مربی آرژانتینی واریز کرده و اکنون منتظر اعلام وصول این مبلغ از طرف وکیل کالدرون به فیفا هستند تا پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه باز شود.

هرچند مسئولان پرسپولیس با وجود پیگیری رسانه‌ها تمایلی برای شفاف‌سازی در خصوص تامین منابع مالی لازم برای تسویه حساب با کالدرون و دستیارش نداشتند و تاکنون هم این کار را انجام نداده‌اند، اما ظاهرا این طور که در برخی رسانه‌ها عنوان شده، سرخ‌پوشان برای این اقدام تسهیلاتی ۲۲ میلیارد تومانی در قالب قرض الحسنه از یک صندوق دریافت کرده اند.

ظاهرا وظیفه این صندوق پرداخت وام اشتغالزایی در مناطق محروم آن هم به سقف ۲۰۰ میلیون تومان است و اینگونه به نظر می‌رسد که حضور حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در هیات امنای صندوق، در پرداخت تسهیلات به باشگاه پرسپولیس بی‌تاثیر نیست

برای پیگیری این موضوع با یکی از مدیران ارشد صندوق «ک. ا» تماس گرفت که وی علاقه‌ای به ارائه توضیح درباره این موضوع نداشت و نسبت به صحت پرداخت این تسهیلات به باشگاه پرسپولیس سکوت پیشه کرد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر