تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

کیروش به صلاح استراحت داد

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی مصر تصمیم دارد در بازی مقابل گابن از محمد صلاح ستاره لیورپول استفاده نکند.

کد خبر: ۱۱۴۲۹۴
۱۱:۰۱ - ۲۴ آبان ۱۴۰۰

استراحت کیروش به صلاح

دیدارنیوز - کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی مصر فردا و در بازی با گابن نیت به استفاده از محمد صلاح را ندارد و رسانه‌های مصری از این تصمیم به عنوان یک تصمیم عجیب یاد کردند.

نمی‌توان به خاطر این تصمیم از اختلاف کارلوس کی روش و محمد صلاح ستاره لیورپول خبر داد به این خاطر که مصر از ۵ بازی گذشته ۱۱ امتیاز اندوخته و در صدر جدول گروه F قرار دارد و با توجه به اینکه گابن ۷ امتیازی است حتی در صورت برتری در برابر مصر هم به امتیاز این تیم نخواهد رسید و با برگزاری این بازی پرونده بازی‌های مقدماتی جام جهانی در مرحله نخست بسته می‌شود.

کارلوس کی روش برای این بازی قصد استفاده از محمد الننی را هم ندارد. چهره سابق تیم آرسنال به این خاطر که او اخطار دارد و در صورت دریافت اخطار جدید در بازی با گابن از همراهی تیم مصر در بازی‌های آتی محروم خواهد شد؛ بنابراین این تصمیمات کارلوس کی روش به منظور نگه داشتن انرژی تیم ملی مصر در دور نهایی مقدماتی جام جهانی است. به واقع هدف کارلوس کی روش از این تصمیمات آینده نگری است.

کارلوس کی روش در بازی قبلی که در برابر آنگولا برگزار شد با یکی از بازیکنان حریف درگیری پیدا کرد که حمله فیزیکی از سوی بازیکن صورت گرفت و کارلوس کی روش هم در پایان بازی رفتار بازیکن تیم حریف را مورد نکوهش قرار داد و از همتای خود در تیم رقیب خواست به شاگردش احترام به بزرگ‌تر را یاد بدهد.

کارلوس کی روش بعد از حضور ناموفق در تیم ملی کلمبیا امیدوار است در مصر روز‌های خوبی را تجربه کند که تا به اینجای کار این چنین بوده و پیش بینی‌ها بر این است مصر به همراه کارلوس کی روش و محمد صلاح یکی از میهمانان جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر باشند. تیم او تا به این جای کار ۳ برد و ۲ تساوی به دست آورده و تنها تیم بدون شکست در گروه F بشمار می‌رود.

برچسب ها: کارلوس کیروش
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر