تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

رقم قرارداد سیدجلال حسینی دو برابر شد!

مدافع و کاپپتان پرسپولیس که پیش از این کمترین رقم قرارداد را در بین بازیکنان هم تیمی می‌گرقت حالا خبر می‌رسد رقم قرارداد او دو برابر شده است.

کد خبر: ۱۱۴۲۷۸
۰۸:۴۸ - ۲۴ آبان ۱۴۰۰

دو برابر شدن قرارداد حسینی

دیدارنیوز - بنابر اخبار تأیید شده سید جلال حسینی برای فصل ۹۸ ـ ۹۷، دستمزد یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی به عنوان پایه در قراردادش نوشته شده بود و در ادامه برای فصل ۹۹- ۹۸ رقم پایه قرارداد او به یک میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان و برای فصل ۱۴۰۰ ـ ۹۹ پایه قرارداد سید جلال حسینی به یک میلیارد و ۸۷۲ میلیون تومان رسید.

این درحالی است که عملا قرارداد بازیکنان جدید این تیم و برخی دیگر بسیار بیشتر از مبلغ قرارداد سید جلال حسینی بوده است.

فراموش نباید کرد علکرد خیره کننده سیدجلال حسینی در ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس در فصل گذشته باعث تحسین همگان شد. کاپیتان پرسپولیس که در ۳۹ سالگی به سر می‌برد، در چهار بازی تیمش توانسته بود تک گل سه امتیازی به ثمر برساند تا تیمش عملا با گل‌های او ۱۲ امتیاز به دست بیاورد. از طرف دیگر او به عنوان یک مدافع هم نقش کلیدی در دفاع از دروازه تیمش داشته تا پرسپولیس با اطمینان خاطر از خط دفاع کار کند و باز هم نقش تعیین کننده‌ای در قهرمانی تیمش داشت.

در این میان، اما حسینی عملا دستمزد کمتری نسبت به سایرین در پرسپولیس می‌گرفت تا اینکه شنیدیم به تازگی قرارداد سید جلال حسینی دو برابر شده است، اما به رغم دو برابر شدن قرارداد سید جلال حسینی باز هم او در میان بازیکنان اصلی پرسپولیس ارزان‌ترین بازیکن است!

از آن گذشته کاپیتان اول پرسپولیس در قیاس با کاپیتان‌های تیم‌های رقیب حدود یک سوم دستمزد می‌گیرد که با توجه به سابقه سید جلال حسینی و موفقیت هایش بسیار قابل تأمل است.

این مدافع با تجربه در حال حاضر پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر کشورمان محسوب می‌شود و ۱۱۵ بازی ملی در کارنامه دارد.

نکته دیگر در مورد سید جلال حسینی اینکه هرگز در خصوص دستمزد همبازیان خود و سایر بازیکنان اعتراضی نکرده و بار‌ها در مصاحبه هایش عنوان کرده که هر کس هر چقدر می‌گیرد نوش جانش!

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر