تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.

کلوپ یک امتیاز بیشتر از گواردیولا؛ اما گواردیولا موفق‌تر از کلوپ

با حضور کلوپ و گواردیولا در فوتبال انگلستان این دو مربی در نتیجه گیری حسابی رقابت نزدیکی با هم دارند به طوری که کلوپ تنها یک امتیاز از گواردیولا پیش است ولی گواردیولا در چهار سال اخیر سه بار قهرمان لیگ جزیره شده است.

کد خبر: ۱۱۴۲۶۶
۱۵:۲۸ - ۲۳ آبان ۱۴۰۰

کلوپ یک امتیاز بیشتر از گواردیولا؛ اما گواردیولا موفق‌تر از کلوپ

دیدارنیوز - سیتیزن‌ها در سال‌های اخیر عملکرد درخشانی در لیگ برتر داشته و در سه دوره از چهار فصل اخیر موفق به کسب عنوان قهرمانی شده اند. در واقع می‌توان گفت در سال‌های اخیر تنها یورگن کلوپ و لیورپول رقیب جدی پپ گواردیولا در لیگ برتر بوده اند و جالب اینجاست از آگوست سال ۲۰۱۸، مرسی سایدی‌ها موفق به کسب ۲۷۹ امتیاز شده و یکی بیشتر از سیتی شده اند.

در واقع علت قهرمانی‌های متوالی سیتی و البته این اختلاف امتیاز این است که تیم پپ گواردیولا در یک فصل تنها با یک امتیاز اختلاف برتری نسبت به لیورپول به عنوان قهرمانی دست یافته است. اما تیم یورگن کلوپ گاهی با اختلاف فاحش ۱۸ امتیازی موفق به کسب عنوان قهرمانی شده و یک مرتبه هم مانند فصل قبل تا روز آخر برای کسب سهمیه مبارزه می‌کند.

در حقیقت موفقیت‌های لیورپول بسیار پررنگ و ناکامی این تیم نیز بزرگ بوده و به همین علت آن‌ها علیرغم ثبت امتیازاتی بیشتر از حتی منچسترسیتی، تنها یک بار در سال‌های اخیر موفق به فتح لیگ برتر شده اند. اما برتری حدود ۵۰ گله در تفاصل گل نشان دهنده قدرت فوق العاده منچسترسیتی و خلق نتایج پرگل این تیم در سال‌های اخیر بوده است. چلسی که این فصل با توماس توخل شاید جدی‌ترین مدعی قهرمانی باشد نیز در سه سال اخیر موفق به کسب ۲۲۱ امتیاز شده و فاصله فاحشی با دیگر رقبا دارد.

 

کلوپ یک امتیاز بیشتر از گواردیولا؛ اما گواردیولا موفق‌تر از کلوپ

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر