تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

جدا شدن از همسر دلیل افت بازیکن لیگ برتری

یک بازیکن لیگ برتر که در یکی از دو تیم پرطرفدار پایخت حضور دارد، به دلیل مشکلات در زندگی، نتوانسته بر روی بازی‌اش تمرکز کافی داشته باشد.

کد خبر: ۱۱۴۲۶۰
۱۴:۳۸ - ۲۳ آبان ۱۴۰۰

افت بازیکن لیگ برتری

دیدارنیوز - یکی از بازیکنان سرشناس لیگ برتر که در یکی از دو تیم مطرح پایتخت بازی می‌کند طی ماه‌های اخیر مشکلات روحی فراوانی داشته است و همچنان با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کند.

این بازیکن که سابقه ملی هم دارد در چند وقت گذشته به شدت افت کرده و در تیمش هم کمتر فرصت بازی پیدا می‌کند. او در این مدت به کادر فنی و همبازیانش بار‌ها اعلام کرده است در زندگی شخصی‌اش مشکلات زیادی دارد و نمی‌تواند خیلی روی فوتبال تمرکز کند.

آن طور که شنیدیم دلیل افت شدید و مشکلات روحی این بازیکن به اختلاف با همسرش برمی‌گردد. شنیده‌ها حاکی از آن است که این بازیکن و همسرش چند وقتی است که از هم جدا شدند و طلاق گرفتند. آن‌ها حتی در اینستاگرام هم یکدیگر را بلاک کردند و به زندگی مشترکشان پایان دادند.

این بازیکن سابقه حضور در جام جهانی را هم در کارنامه دارد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر