تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

پیکان به چه علت در رده دوم است؟!

پیکان تهران با توجه به هم امتیاز بودن با استقلال به خاطر دریافت یک کارت قرمز در جدول رده‌بندی پایین‌تر از آبی پوشان قرار گرفته است.

کد خبر: ۱۱۴۲۲۹
۱۲:۲۲ - ۲۳ آبان ۱۴۰۰

پیکان به چه علت در رده دوم است؟!

دیدارنیوز - پیکان تهران شروعی فوق‌العاده در رقابت‌های لیگ برتر داشته است؛ مجتبی حسینی و شاگردانش از ۴ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۰ امتیاز (۳ برد و یک تساوی) به دست آوردند و چسبیده به استقلال در صدرجدول رده بندی قرار گرفته‌اند.

نکته قابل توجه درباره پیکان این است که همه ارقام و آمار این تیم با استقلال در ۴ بازی ابتدایی لیگ برتر برابر است. آن‌ها مثل استقلال ۱۰ امتیاز دارند، تفاضل گل شان درست مثل شاگردان فرهاد مجیدی ۴+ است، گل زده و گل خورده شان هم با استقلال یکی است، اما در جدول در رده دوم قرار گرفته‌اند.

دوم بودن پیکان در جدول رده بندی حواشی زیادی را در فضای مجازی ایجاد کرده و برخی طرفداران فوتبال خواهان علت این موضوع شدند. در این باره برخی عنوان کردند که فقط به خاطر ترتیب حروف الفبا استقلال در صدرجدول است و پیکان دوم، ولی مساله چیز دیگری است.

بر اساس قوانین وقتی آمار و ارقام دو تیم در جدول یکسان می‌شود کار به شمردن کارت‌های زرد و قرمز می‌رسد. از آنجایی که پیکانی‌ها در هفته دوم لیگ برتر مقابل هوادار یک اخراجی داشتند وعلیرضا کوشکی با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد، این تیم اکنون با وجود شرایط برابر با استقلال در رده دوم قرار گرفته و استقلال در صدر جدول قرار دارد.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: پیکان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر